UWAGA!

Wyciął katalizator z meredesa teraz odpowie za to przed sądem 

 Elbląg, Wyciął katalizator z meredesa teraz odpowie za to przed sądem 
fot. KMP w Elblągu

32-letni mężczyzna odpowie za kradzież oraz posiadanie wytrychów. Został on zatrzymany przez policjantów Wydziału Zwalczania Przestępczości Przeciwko Mieniu elbląskiej komendy. Wcześniej wyciął dwa katalizatory z zaparkowanych samochodów.

Jedno ze zdarzeń miało miejsce w okolicach ul. Gdyńskiej. Tam z zaparkowanego mercedesa nieznany wtedy jeszcze mężczyzna miał wyciąć katalizator. Policjanci dość szybko wytypowali sprawcę. Okazał się nim być 32-letni mieszkaniec Pasłęka. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu komplet wytrychów oraz kominiarkę. Niewykluczone że mężczyzna usłyszy jeszcze dodatkowe zarzuty.

Za kradzież grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za wykroczenie jakim jest posiadanie narzędzi do otwierania zamków przez kogoś kto nie zajmuje się tym zawodowo. 32-latek jest znany policjantom był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przy wszystkich kradzieżach powinna być informacja - imię i nazwisko złodzieja jego adres zamieszkania wraz ze zdjęciem.
  • "Mężczyzna odpowie również za wykroczenie jakim jest posiadanie narzędzi do otwierania zamków przez kogoś kto nie zajmuje się tym zawodowo. " To jest taki paragraf??? I żartobliwie: on przecież robił to zawodowo :)
Reklama