UWAGA!

Zatrzymani za posiadanie narkotyków 

 Elbląg, Zatrzymani za posiadanie narkotyków 
Fot. archiwum portEl

Policjanci z Elbląga zatrzymali trzech mężczyzn pod zarzutem posiadania narkotyków. W jednym przypadku podejrzany odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem amfetaminy. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pierwsza interwencja miała miejsce we wtorek (5 kwietnia) przy ulicy Czerniakowskiej w Elblągu. Tam został zatrzymany 43-letni mężczyzna. Policjanci znaleźli przy nim foliowe zawiniątko z białym proszkiem. Testy wykazały, że jest to amfetamina.

Ten sam narkotyk funkcjonariusze zabezpieczyli przy dwóch młodych mężczyznach, którzy dziś (6 kwietnia) nad ranem jechali volkswagenem golfem ulicą Grażyny w Elblągu. 28-letni kierujący miał w samochodzie woreczek z amfetaminą, kierował pod jej wpływem, nie miał prawa jazdy, a samochód nie był dopuszczony do ruchu. 27-letni pasażer również miał narkotyki. Policjanci znaleźli w jego portfelu zawiniątko z tym samym narkotykiem. Wszyscy zatrzymani odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Kierowca volkswagena dodatkowo odpowie za jazdę pod ich wpływem. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
      

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama