UWAGA!

Zlikwidowali punkt z grami hazardowymi

 Elbląg, Zlikwidowali punkt z grami hazardowymi
fot. Witold Sadowski (arch. portEl.pl)

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali nielegalny punt gier hazardowych w Elblągu. 

W wyniku czynności przeprowadzonych w piątek 16 kwietnia br. funkcjonariusze KAS z Elbląga zajęli 5 automatów do gier. Punkt z nielegalnymi urządzeniami przy ul. Odrodzenia monitorowany był jedną kamerą zewnętrzną i trzema wewnętrznymi. W środku przebywali gracze, których przesłuchano w charakterze świadków.

Na miejsce wezwano również patrol Policji w celu ustalenia tożsamości jednego z nich.

Przeprowadzone na miejscu eksperymenty, potwierdziły nielegalny charakter urządzeń. Automaty zdeponowano w magazynie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego, a sprawę przekazano do Trzeciego Referatu Dochodzeniowo-Śledczego w Elblągu.

mł.asp. Marta Rosiak oficer prasowy KAS w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prawo i porządek

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zalegalizować, słono opodatkować. Zrobić więcej kampanii propagujących hazard gdzie wszyscy uśmiechnięci jak robi się to przy meczach klubów i reprezentacji Polski. Przecież Państwo czerpie największe zyski z uzależnień. Oczywiście nazywamy to akcyzą.
 • Prawda jest taka że na tych maszynach nielegalnych da się jeszcze coś wygrać a spróbuj wygrać na maszynach z totolotka albo z legalnych kasyn dlatego ludzie tam grają. Prawda taka że największym oszustem jest państwo i w dodatku ma monopol na to.
 • @Irek - Aha da się wygrać to gratuluję logiki życiowej. Dlatego te punkty zamykają się i otwierają w nowym lokalu ciągle tracąc maszyny. .. Chłopie co Ty za bajki opowiadasz, maszyny wszystkie bez wyjątku skręcone są tak, żeby algorytm 1 naiwniakowi na 10 coś wypłacił. Hazardzista jest hazardzistą, w garniturze topiąc w kasynie, czy obskurnym nielegalnym kiosku z owocówkami.
 • A co z, ,Muzeum automatów"na osiedlu Za Politechniką ?
 • Hazard oraz domy towarzyskie powinny być legalne! Czemu inne kraje potrafią czerpać z tego wielo miliardowe zyski tylko polska jak zawsze w czarnej duuuu. .. Ale to się zmieni. Przez ostatnie lata wydatki na socjal jak i świnie przy korycie strasznie wzrosły a pieniedzy w budzecie brakuje, wiec moze nam zrobia prezent i opodatkuja jeszcze bardziej.
 • Dla zainteresowanych informacja, że w muzeum automatów za Politechniką nie ma urządzeń hazardowych!!! Znajdują się tam urządzenia rozrywkowe z grami wideo z lat 90.Płaci się za wstęp i korzysta z gier do woli za FREE PLAY czyli za DARMO!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1
  0
  Arcade Classics Muzeum Elbląg(2021-05-21)
Reklama