UWAGA!

Quiz

Zagadki majowe

2024-04-27

Już niebawem maj i długo wyczekiwana majówka. Mamy z tej okazji dla was specjalny majowy quiz. Pytania dotyczą różnych dziedzin, a poziom trudności jest zróżnicowany. Każdy bez problemu powinien odpowiedzieć na przynajmniej część z nich. Zapewniany jednak, że niektóre mocno was zaskoczą. Życzymy powodzenia i dobrej zabawy

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 4/12

Quiz

Czas na quiz. Poznajesz to miejsce?

2024-04-20

Co sobotę prezentujemy cykl "Dawno temu w Elblągu", w którym tłumaczymy przedruki z dawnych niemieckich gazet, które ukazywały się na początku XX wieku. W quizie sprawdzamy, czy na dawnych zdjęciach poznacie, jak dzisiaj nazywa się dana ulica czy miejsce w naszym mieście. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Elbląg i kobiety

2024-04-13

Kolejna sobota, kolejny quiz. Tym razem o kobiecej stronie Elbląga.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/12

Quiz

Czas na quiz. Zielony Elbląg

2024-04-06

22 kwietnia obchodzić będziemy Dzień Ziemi. Nasz sobotni quiz poświęcony będzie tym razem ekologii. Pytamy między innymi o wydarzenia proekologiczne, które odbywają się w Elblągu, o kwietne łąki, czy o ochronę przyrody w naszym mieście. Życzymy dobrej zabawy oraz powodzenia.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 6/12

Quiz

Czas na quiz: Wielkanoc

2024-03-30

Ten tydzień minie nam pod znakiem Wielkanocy. Sprawdźmy, co wiesz o tych świętach.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 10/12

Quiz

Czas na quiz. Co wiesz o EPWiK

2024-03-23

Z okazji Światowego Dnia Wody razem z Elbląskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji przygotowaliśmy specjalne wydanie quizu, w którym można wygrać nagrody rzeczowe o wartości od 100 do 400 zł. Jak to zrobić? Rozwiązać jak najlepiej 15 pytań, udostępnić swój wynik na Facebooku, oznaczając @portel.pl i wysłać maila na adres konkurs@portEl.pl z odpowiedzią na pytanie: Jak zachęciłbyś turystów do odwiedzenia Elbląga i okolic? Szansa na nagrody mija 24 marca o godz. 23. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 10/15

Quiz

Czas na quiz. Sprawy bieżące

2024-03-16

Kolejna sobota, kolejny quiz portElu. Pytamy o to, co działo się ostatnio w mieście.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Czas na quiz. Zbliża się wiosna!

2024-03-09

Jest sobota jest quiz. Tym razem będzie on w wiosennych klimatach. Pytamy między innymi o to, kiedy się wiosna się zaczyna, o wiosnę teatralną i o inne wydarzenia, które mają lub miałby miejsce w Elblągu wiosną. Zapraszamy do zabawy.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 5/11

Quiz

Czas na quiz! Elblążanki i elblążanie

2024-03-02

Dajemy zdjęcie i pytamy o szczegół dotyczący przedstawionej postaci. Znasz je?

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Wnętrze prawdę Ci powie

2024-02-24

Pokaż mi wnętrze, a powiem Ci, gdzie jesteś. To hasło naszego najnowszego quizu. Poznajecie te miejsca? Jak co tydzień tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Powodzenia!

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 8/12

Quiz

Quiz. Z rymami, wydarzeniami, miejscami

2024-02-17

Nalej kawy, pogłaszcz kota, bo dziś przecież jest sobota. Quiz dwanaście pytań ma, już rozwiązać się go da. Czy już Elbląg jest gotowy na rym rodem z Częstochowy? Kto zaś życie miasta śledzi, to będzie znał odpowiedzi. Co w tym roku się zdarzyło? Odpowiadaj, będzie miło, odpowiadaj dobrze, migiem, potem pochwal się wynikiem.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12

Quiz

Zimowy spacer po Elblągu i okolicach

2024-02-10

Dzisiaj zabierzemy Was na spacer po Elblągu i okolicach. Odwiedzimy kilka znanych i mniej znanych miejsc. Życzymy powodzenia w rozwiązywaniu naszego quizu i nie zapomnijcie pochwalić się swoim wynikiem na Facebooku.

Średnia prawidłowych odpowiedzi: 7/12