UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

1% dla uśmiechu dziecka

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym, każdy może przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Na Państwa wsparcie czeka również Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego działającą na polu szeroko pojętego rzecznictwa praw dziecka. Przy elbląskim Oddziale TPD działają: Telefon Zaufania, Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie (bezpłatne porady prawne, psychologiczne, logopedyczne, wsparcie materialne i żywnościowe), Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy oraz Środowiskowe Ognisko Wychowawcze. Prowadzonych jest również dziewięć wiejskich punktów przedszkolnych w powiecie elbląskim i braniewskim. Więcej o działalności organizacji na www.tpd.elblag.com.pl.
       Z ubiegłorocznej zbiórki 1% sfinansowany został m.in. zakup pompy insulinowej oraz dofinansowany wyjazd dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności na kolonię rehabilitacyjną. Państwa 1% może pomóc organizacji jeszcze lepiej realizować swoje statutowe zadania.
       Jeśli chcecie Państwo wspomóc działalność TPD, należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym. W „picie” podać należy pełną nazwę stowarzyszenia (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu) oraz numer KRS: 0000215256. Osoba przekazująca 1% nie ponosi w związku z tym żadnych kosztów. Pieniądze na konto TPD przekaże Urząd Skarbowy.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama