UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

1% na Fundację Elbląg

Elbląg, 1% na Fundację Elbląg

W ciągu 10 lat przekazała blisko 645 000 zł na stypendia, wsparła 19 chorych, niepełnosprawnych dzieci i młodzież na kwotę ponad 200 000 zł, oddawała w ręce Rad Rodziców elbląskich szkół i przedszkoli ponad 55 000 zł i tego nie koniec. Bo jak wpisuje w swoją misję – chce wpływać na rozwój Elbląga i jego mieszkańców, dumnych ze swojego miasta i regionu. Do wspólnego budowania dzieła pomocy można się przyłączyć, przekazując 1% podatku na Fundację Elbląg.

W ubiegłym roku Fundacja Elbląg otrzymała ponad 160 000 zł w ramach kampanii 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego. Środki pochodziły nie tylko z Elbląga, ale i z innych miast w Polsce. Wzorem lat ubiegłych, pieniądze zostały przekazane na cele statutowe Fundacji. Sfinansowano stypendia dla zdolnych uczniów i studentów z Elbląga i powiatu oraz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Ufundowano także nagrodę w Konkursie na Najlepszą Inicjatywę Elbląskich Organizacji Pozarządowych im. dr Aleksandry Gabrysiak oraz nagrodę w Konkursie Literackim. Pieniądze przekazano także elbląskim szkołom w ramach programu „Aktywność rodzicielska” oraz zasilono wiele innych działań podejmowanych na rzecz mieszkańców Elbląga i okolic. Pomoc otrzymali także najmłodsi podopieczni Fundacji – koszty rehabilitacji i zakupu leków zostały pokryte dzięki wpłatom celowym, przekazanym w ramach 1% podatku.
       – Za wszystkie wpłaty z ubiegłych lat, będące wyrazem zaufania dla naszej działalności, serdecznie dziękujemy – mówi Arkadiusz Jachimowicz, prezes Fundacji Elbląg. – Również i w tym roku liczymy na elblążan i prosimy o wsparcie. O wszelkich naszych działaniach nadal będziemy sumiennie informować.
       Każdy, komu misja Fundacji jest bliska, może przyłączyć się do wspólnego budowania dzieła pomocy i przekazać swój 1% podatku. W „picie" należy wpisać nazwę organizacji „Fundacja Elbląg”, a w miejscu nr KRS „0000033301”.
      
      
Jola Prokopowicz, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama