UWAGA!

11-tysięczny absolwent ANS w Elblągu

 Elbląg, 11-tysięczny absolwent ANS w Elblągu
Fot. ANS

Już jedenaście tysięcy osób ukończyło studia w ANS w Elblągu. W dniu 14 maja Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu dr inż. Jarosław Niedojadło, prof. uczelni uroczyście wręczył dyplom oraz pogratulował 11-tysięcznemu absolwentowi uczelni. Dyplom o numerze 11 000 otrzymał mgr Wojciech Krajnik, który studiował na kierunku Studia menadżersko-prawne w Instytucie Ekonomicznym. Promotorem jego pracy magisterskiej był prof. dr hab. inż. Roman Kisiel.

- Czas studiów wspominam bardzo dobrze. Studia te przygotowują do pracy zawodowej i myślę, że warto takie studia ukończyć, ponieważ dają bardzo szeroką wiedzę — mówił mgr Wojciech Krajnik, absolwent kierunku Studia menadżersko-prawne w ANS w Elblągu.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu (wcześniej PWSZ w Elblągu) kształci studentów od 1998 roku, a pierwszy dyplom został wydany w 2001 roku i otrzymała go absolwentka kierunku Język niemiecki z Instytutu Pedagogiczno-Językowego.

Uczelnia jako jedna z pierwszych w kraju zauważyła ogromną potrzebę kształcenia praktycznego, które jest motywem przewodnim na wszystkich kierunkach studiów oferowanych przez ANS w Elblągu. Akademia pilnie śledzi losy swoich absolwentów, a ich kariery są najlepszym wyznacznikiem jakości studiów, które ukończyli.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Są nagrania wspaniałej elbląskiej młodzieży którzy tak narzekają na wszystko.... nagranie odkręcanych desek w ławkach przy rzece.... idziemy po was ! Fotki bedą ogólnodostępne.....
 • To maszynka do zarabiania kasy ludzie po szkołach policealnych mają większą wiedzę i fach w rękach niż absolwenci
 • Dzisiaj to i absolwenci uczelni państwowych nie reprezentują zbyt wysokiego poziomu, najlepsi inżynierowie to byli ci wykształceni przed wojną i tuż po niej, potem już było coraz gorzej, dzisiejszy inżynier np budowlany po politechnicznym budownictwie lądowym umie zdecydowanie mniej niż powojenny technik budowlany...
 • @Taka prawda - I tu się muszę zgodzić bo oni tylko doić potrafią !
 • Od wielu lat młodzi ludzie, którzy chcą ukończyć naprawdę dobre studia wyjeżdżają z Elbląga na uczelnie do Trójmiasta. A ta uczelnia żeby działała i nie poszła do likwidacji to władze uczelni robią wszystko aby wszystkich przepuścić. Ja mam prawo wypowiedzieć się na ten temat jako absolwent.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Były absolwent(2024-05-19)
Reklama