UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

21. Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Elbląg, 21. Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Elblągu zaprasza na 21. Rejonową Olimpiadę Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, która odbędzie się 8 grudnia (sobota) o godz. 10 w SP 19 w Elblągu przy ul. Uroczej 4.

Rejonowa Olimpiada jest organizowana w ramach 21. Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK pod Patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Krajowego Centrum d.s. AIDS i Instytutu Żywności i Żywienia.
       Olimpiada składa się z trzech etapów t.j. rejonowego, okręgowego i centralnego.
       Oddział Okręgowy PCK w Elblągu organizuje etap rejonowy 21. Edycji tej Olimpiady. Uczestnikami Olimpiady będą uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazajlanych z terenu Elbląga oraz powiatów elbląskiego i braniewskiego.
       Celem Rejonowej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia poprzez:
       · kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań prozdrowotnych;
       · pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie;
       · inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.
       Olimpiada, mimo charakteru konkursowego, nie jest nastawiona na rywalizację, a na wymianę doświadczeń oraz rozwijanie i doskonalenie swoich umiejętności.
      
Ewa Mikołajewska, kierownik Biura Oddziału Rejonowego PCK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama