UWAGA!

A jednak było warto…

...napisać parę zdań na temat zajmowania miejsc parkingowych dla niepełnosprawnych ruchowo przez osoby nieupoważnione.

Brawo, Panowie z ochrony, którzy w ostatnich dniach pracowaliście na parkingach przy marketach! Po zrobionym w ciągu ostatnich dni rekonesansie można było stwierdzić, że na miejscach pojazdów ze znaczkiem stoją… pojazdy ze znaczkiem! W piątek i sobotę w godzinach między 11 a 13 można było nawet znaleźć miejsca wolne.
     Może to przesada, że wpływ na tę sytuację miał artykuł poruszający problem właśnie na Portelu - może po prostu kierownictwo marketów oraz ochrony postanowili rzetelniej podchodzić do swoich obowiązków, a tym samym podnieść jakość świadczonych usług?
     Tak, czy inaczej, przynajmniej w tej kwestii, póki co, widać poprawę. Dziękujemy.
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • nawet jesli stanie osoba nieupowazniona, Ochrona/policja czy kto kolwiek inny moze zrobic NIC takiej osobie. ..
 • Dodam jeszcze do powyzszego mojego postu iz jestem przeciwnikiem tam stawania i nigdy nie staje na takie miejsca. (moze to dlatego iz znam osoby ktore poruszaja sie na wozku, a jezdza samochodami i wiem jaki to jest problem. .. )
 • popieram akcje po to są te miejsca parkingowe, żeby inwalidzi mieli lżej. Sądze, ze to nie od ochrony marketów zależy ale od społeczeństwa, powinny być szersze akcje informujące i piętnujące tych którzy zabierają niezgodnie z prawem miejsca dla inwalidów. a z drugiej strony to sam widziałem jak młody, dobrze zbudowany łysy mężczyzna zaparkował swoje audi a6 kombi na takim miejscu, oczywiście miał naklejke, ale wg mnie coś tu nie tak.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  red eye(2008-02-27)
 • Na miejscach oznaczonych dla matek z dziecmi tez staja osoby nieupoważnione, mam dwoje małych dziweci i zawsze musiałam parkowac spory kawałek od marketu bo jakieś barany (zazwyczaj łysole) parkuja na tych miejscach. Moim zdaniem parkować na tych miejscach powinni ci którzy maja fotrelik samochodowy w aucie a nie młode wyrostki.
 • Poruszę jeszcze inny temat dotyczący parkinkgów - pierwszeństwo mają pojazdy jadące z prawej strony - a więc np. wyjeżdżające na szerszą jezdnię wiodącą do ulicy(chyba, że znaki regulują to inaczej). W praktyce nikt tego nie przestrzega.
 • Są różne rodzaje niepełnosprawności. .. Niektórzy stając na miejscach dla inwalidów są niedorozwinięci umysłowo, czego na pierwszy rzut oka nie widać. ..
Reklama