UWAGA!

A na głowie cztery żywioły...

 
Elbląg, Najlepsza okazała się Natalia Rolnicka z III klasy Technikum Usług Fryzjerskich
Najlepsza okazała się Natalia Rolnicka z III klasy Technikum Usług Fryzjerskich (fot. AD)

Jedenastu uczestników próbowało okiełznać cztery żywioły podczas zawodów fryzjerskich „Magia Żywiołów”, które odbyły się dziś (3 kwietnia) w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu. Najlepsza okazała się Natalia Rolnicka z III klasy Technikum Usług Fryzjerskich, która po raz pierwszy brała udział w konkursie. Zobacz zdjęcia.

– Wszystkie osoby z klas fryzjerskich mogły brać udział w konkursie – mówi Mira Borzdyńska, jedna z organizatorek konkursu. – Kryteria oceny są zawsze takie, jak na tradycyjnych konkursach fryzjerskich, czyli kreatywność, estetyka wykonania, makijaż, całość stylizacji, ale także uporządkowanie stanowiska. Zawody te są jednocześnie eliminacjami dla naszych uczniów do Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Talentów Fryzjerskich o „Bursztynowy Grzebień”. Osoby, które wygrają, jadą z nami na ten konkurs do Gdańska. W zeszłym roku nie udało nam się zająć żadnego premiowanego miejsca, ale mam nadzieję, że nasi uczniowie w tym roku zostaną nagrodzeni.
       Uczestniczki miały około godzinę na uczesanie oraz pomalowanie modelki. Każda z kreacji była odzwierciedleniem któregoś z żywiołów. Pomysłów było mnóstwo, zwyciężyła jednak wizja Wody w wykonaniu Natalii Rolnickiej.
       – Po raz pierwszy biorę udział w konkursie. Wybrałam wodę, dlatego, że ją po prostu lubię – wyjaśnia z uśmiechem Natalia. – Modelką została koleżanka z klasy, a w wymyśleniu stylizacji pomagała mi moja nauczycielka. W przyszłości chciałabym brać udział w innych konkursach fryzjerskich, a także dalej uczyć się zawodu w szkole wizażu.
       Drugie miejsce zajęła Karolina Jurczak, trzecie przypadło w udziale Magdalenie Gawrońskiej.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama