UWAGA!

Absolwenci Akademii Sukcesu

 
Elbląg, Absolwenci Akademii Sukcesu

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Milejewie na dobre pożegnali się z Akademią Sukcesu. We wtorek odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie”, realizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Przez cały miniony rok szkolny 34 uczniów klas piątych z SP w Milejewie brało udział w projekcie, w trakcie którego odbywały się regularnie zajęcia pozalekcyjne w szkole w Milejewie oraz pozaszkolne w CSE „Światowid”. Nadszedł czas podsumowań działań projektowych. W tym celu odbyła się wtorkowa konferencja.
       - Podczas zajęć realizowanych w ramach projektu uczniowie podwyższali swoje umiejętności czytania, pisania, myślenia matematycznego, naukowego oraz umiejętności informatycznych i komunikowania się w języku angielskim – wymienia Agnieszka Tkaczuk, koordynatorka projektu – Odkrywali również nowe pasje, uczestnicząc w warsztatach teatralnych, tanecznych, fotograficznych, filmowych, muzycznych i plastycznych – dodaje.
       Ponadto uczestnicy mieli też okazję wziąć udział w wyjazdach edukacyjnych do Gdańska i Warszawy, czy odwiedzić muzeum i galerię.
       W konferencji wzięli udział realizatorzy i odbiorcy projektu, obecni byli również przedstawiciele władz gminy Milejewo i pracownicy Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, który wspomagał realizatorów. Nie mogło również zabraknąć uczniów szkoły oraz rodziców uczestników projektu. O część artystyczną zadbali właśnie uczestnicy projektu, wystawiając spektakl teatralny, w którym młodzież przeniosła się w przyszłość, by sprawdzić, jak może wyglądać ich życie.
      
       Projekt „Akademia sukcesu. Rozwijanie kompetencji kluczowych i uzdolnień uczniów Szkoły Podstawowej w Milejewie” dofinansowany został ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama