UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Agrafka” dla zdolnej młodzieży

Elbląg, „Agrafka” dla zdolnej młodzieży

Mimo, że zbliża się czas wakacji i w głowie niejednego ucznia snują się wypoczynkowe plany, to idealny moment, by pomyśleć o wydatkach związanych z nowym rokiem szkolnym. Za co opłacić kolejne czesne? Skąd wziąć pieniądze na podręczniki, materiały do prac artystycznych? Z czego pokryć koszty kursów i zajęć pozalekcyjnych? Zdolni uczniowie rozwiązanie mogą znaleźć w Programie Stypendialnym „Agrafka”.

Stypendia „Agrafki” przyznawane są uczniom gimnazjów, liceów i studentom (w wyjątkowych przypadkach również uczniom szkół podstawowych), którzy mają na swoim koncie wybitne osiągnięcia w dziedzinach nauk ścisłych, artystycznych lub humanistycznych. Pod uwagę komisji „Agrafki” brany jest również status ekonomiczny rodziny kandydata (niski, średni miesięczny dochód netto na osobę w rodzinie – w jednym gospodarstwie domowym); preferowani są mieszkańcy wsi oraz małych miejscowości.
      
       Wnioski do ogólnopolskiego Programu Stypendialnego „Agrafka” przyjmowane są przez Fundację Elbląg. Kandydat powinien złożyć w biurze Fundacji wypełniony formularz (do pobrania na stronie Fundacji – fundacja.elblag.pl), zaświadczenie o dochodach rodziców (opiekunów) z Urzędu Skarbowego oraz kopie najważniejszych dyplomów, zdjęcia prac czy informacje prasowe, dokumentujące jego dokonania. Termin składania kompletu dokumentów mija 20 lipca 2010 roku.
      
       Program realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we wsparciu Fundacji Agory, Funduszu Stypendialnego Rodziny Wróblewskich, darczyńców indywidualnych, instytucji oraz przychodów pochodzących z zarządzania kapitałem Funduszu Celowego Agrafka. Z uwagi na prowadzony jednocześnie Program Stypendialny Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej, stypendia Agrafki nie będą przyznawane młodzieży utalentowanej muzycznie.
      
Jola Prokopowicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama