UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Agrafkowe” stypendia 2012/2013

 
Elbląg, „Agrafkowe” stypendia 2012/2013

Wakacje za pasem, czas letniego odpoczynku dla uczniów. Większość młodych osób nawet nie zamierza myśleć o kolejnym roku szkolnym. Jednak warto poświęcić chwilę, by przejrzeć ofertę Programu Stypendialnego „Agrafka”, który wspiera młodych i zdolnych w edukacji. Wnioski stypendialne można składać do 13 lipca br. w biurze Fundacji Elbląg.

Program Stypendialny „Agrafka” realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce m.in. we współpracy z Fundacją Elbląg. Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych społeczności dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.
       „Agrafkowe” stypendia kierowane są w szczególności do gimnazjalistów, licealistów i studentów wybitnie utalentowanych w określonej dziedzinie: nauk ścisłych, humanistycznych, artystycznych, pochodzących z niezbyt zamożnych rodzin, przede wszystkim mieszkających w małej miejscowości, mających ciekawy pomysł na własny rozwój. Stypendium jest przyznawane na okres roku szkolnego w wysokości do 300 zł miesięcznie. Może być ono przeznaczone m.in. na opłacanie czesnego, kursów i zajęć pozalekcyjnych czy zakup podręczników.
       Ponieważ lokalne organizacje partnerskie znają środowiska kandydatów do stypendium, program prowadzony jest we współpracy z nimi. Fundacja Elbląg zbiera informacje o potencjalnych kandydatach do stypendium, przygotowuje profile kandydatów na podstawie złożonych wniosków i przesyła je do Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce. Wyboru stypendystów Agrafki dokonuje Komisja Stypendialna powoływana przez zarząd Akademii.
       Regulamin Programu Stypendialnego „Agrafka” oraz wniosek dostępny jest na stronie internetowej www.fundacja.elblag.pl oraz w biurze Fundacji Elbląg. Wypełnione wyłącznie komputerowo wnioski wraz z załącznikami należy dostarczyć do 13 lipca br. do biura Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w Elblągu. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88.
      
       Stypendia finansowane są przez Fundację Agory, Fundusz Stypendialny Rodziny Wróblewskich, darczyńców indywidualnych, instytucje oraz z przychodów pochodzących z zarządzania kapitałem Funduszu Celowego Agrafka.
      
      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama