UWAGA!

Aktualne oferty pracy

 Elbląg, Aktualne oferty pracy
Fot. Anna Dembińska (arch. portElu)

Kilkadziesiąt ofert pracy czeka na osoby bezrobotne i poszukujące pracy. Można się z nimi zapoznać w Powiatowym Urzędzie Pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na następujące stanowiska.

 • ​​​​​​budowlanej: brukarz, dekarz-blacharz, dociepleniowiec, kierownik sekcji obsługi infrastruktury, malarz budowlany, monter instalacji wodno-kanalizacyjnych, płytkarz, pomocnik budowlany, pracownik prac wykończeniowych, tynkarz.
 • stolarskiej: drwal-pilarz, monter mebli, pomocnik operatora maszyn stolarskich, stolarz.
 • operatorzy maszyn, kierowcy: kierowca autobusu, kierowca-magazynier, kierowca pojazdu wolnobieżnego typu melex, kierowca-pomocnik budowlany, magazynier, operator plazmy (CNC), operator wózka widłowego.
 • mechanicznej i technicznej: automatyk, blacharz samochodowy, elektryk, elektryk w dziale utrzymania ruchu, lakiernik samochodowy, lider jakości, mechanik samochodowy, pomocnik mechanika, maszynista chłodniczy instalacji amoniakalnej, mechanik utrzymania ruchu, monter konstrukcji spawanych, monter rurociągów, rzemieślnik-elektryk, spawacz, szlifierz metalu, telemonter.
 • usługowej: fryzjer damsko-męski, kucharz, kucharz/pizzerman, młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej, opiekun osób starszych, pracownik recepcji w salonie samochodowym, przedstawiciel handlowy, sprzedawca, sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym.
 • specjaliści: fizjoterapeuta, informatyk, inspektor ds. turystyki, inspektor weterynaryjny, nauczyciel w szkole ponadpodstawowej, nauczyciel praktycznej nauki zawodu obróbki mechanicznej lub specjalista w zawodzie, nauczyciel praktycznej nauki zawodu w zakresie energii odnawialnej i energetyki lub specjalista w zawodzie, psycholog, psycholog-konsultant dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej, referent/asystent ds. edukacji muzealnej, samodzielna księgowa, wychowawca ds. pracy z rodziną.
 • inne: krawiec/szwacz, malarz konstrukcji stalowych, pracownik gospodarczy, pracownik fizyczny, pracownik gospodarczy-operator maszyny czyszcząco-zbierającej, pracownik obsługi rajdu, pracownik produkcji, pracownik produkcyjno-magazynowy, robotnik magazynowy, szklarz, szwaczka.

 

Oferty pracy ogólnodostępne dla osób z niepełnosprawnościami:

Kasjer-sprzedawca, pracownik ds. kadr i płac oraz rozliczeń projektowych, pracownik ochrony, pracownik sprzątający.

 

Oferty pracy dla osób zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Fryzjer, fizjoterapeuta, terapeuta, menadżer-pomocnik optometrysty, instruktor pedikiurzysta, kosmetyczka, pomoc kuchenna, ogrodnik, przedstawiciel handlowy-sprzedawca, stolarz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, monter, kierownik produkcji, magazynier, magazynier/kontroler jakości, hydraulik-monter, operator maszyn do obróbki skrawaniem, konserwator-kierowca, kierowca.

 

Oferty pracy dla osób z niepełnosprawnościami zarejestrowanych w PUP w Elblągu:

Operator maszyn pralniczych, sprzątacz/ka.

 

Staż z FP:

Pracownik administracyjno-biurowy, specjalista ds. sprzedaży internetowej.

 

Staż z PO WER:

Pomoc administracyjna, technik administracji, pracownik obsługi hali, pracownik przygotowujący posiłki typu fast food.

 

Staż z RPO:

Robotnik gospodarczy-pomoc opiekunki.

 

Oferty ogólnodostępne (dla osób zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie), dostępne na stronie internetowej urzędu pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Dawajta prace ale min 6 tyś zł na łapę i i 25 godzin tygodniowo to max !!!! Każde weekendy płatne 200% za siedzenie w domu !!!! Oczywiście praca zdalna w domu ze szklanką bimbru w łapie i pilotem w drugiej !!! A i auto z kierowcą do dyspozycji 24h/ 7 dni w tygodniu !!!! Nara i czekam na oferty !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Janusz z Pasłęga(2022-05-19)
 • ten urząd to SF i alternatywna rzeczywistość i powinien być zlikwidowany jak 70% urzędów w PL, oni tam szukają frajerów i udają że sa fajni i potrzebni, ponad to niebezpieczny bo podtrzymuje taki stan rzeczy jaki jest w PL - jak chcesz iśc do lekarza to musisz się zapisać a jak nie to idz prywatnie za 200zł, do tego jak się nie stawisz to masz karę na 4 miesiące ? czy ileś tam, i jesteś już robotny :D i statystyka sie zgadza :D urząd pracy :D nazwa też gruba rodem z 1948,urząd pracy obóz pracy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  frajer na 102(2022-05-20)
Reklama