UWAGA!

Aktywny senior

 Elbląg, Aktywny senior
(fot. nadesłane)

W dzisiejszych czasach trudno jest funkcjonować bez komputera. Jest to jednak nie tylko konieczność, ale i duże ułatwienie. O tym, że komputera nie należy się bać, przekonywać będą bibliotekarki z filii nr 4 Biblioteki Elbląskiej.

W każdą środę, w godz. 11-12 przy ul. Ogólnej 59, odbywają się zajęcia z cyklu "@ktywny senior", kierowane dla osób dorosłych i seniorów. Podczas spotkań będzie można uzyskać pomoc w zakresie podstawowej obsługi komputera, najczęściej używanych programów i poruszania się po sieci internetowej.
       Pomożemy także "oswoić się" osobom starszym z technologiami informatycznymi, obecnymi w Bibliotece, które ułatwiają korzystanie z naszych zbiorów.
      
Beata Branicka, BE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • aktywny senior który siedzi przed komputerem(nie ten co propaguje sport w miarę możliwości, rekreacje itp). macie wy ludzie pojęcie co to znaczy aktywny. dla organizmu to jest to samo co by włożył kapcie i usiadł przed telewizorem a to gwóźdź do trumny
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nieaktywny senior(2010-10-19)
 • Zapraszamy do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości wyjścia z domu "nieaktywny seniorze". Skoro tak negujesz zajęcia to dlaczego sam siedzisz przed komputerem?
 • W Elblągu pozostalo niewielu mlodych wykształconych ludzi a i ci jak widza przed sobą chcącego edukować się 50 cio latka to "ryją" ze śmiechu :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  stracone miasto(2010-10-19)
 • Przesyańcie piep[rzyć bzdury !Aktywny senior w Elblagu, niejednego mlodego "przeskoczy ". trzeba było ruszyc swe d. .. y, szanowna Telewizjo Elblaska i zrobic reportarz z MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIAŁEJ LASKI, jaki sie odbyl przed dwoma godzinami w Restauracji U AKTORÓW przy Dębowej 1 C, dziś. Czy ktoś z Was widzial na scenie zespół wokalno instrumentalny "TRAUGUTKI " ?Chyba nie. Nie nalezy więc pleśc bzdury, że emeryt musi siedziec w dpomu, bo wcale nie musi. Na imprezie zorganizowanej przez Elblaskie Kolo Polskiego Związku Niewidomych był przeszlo 200 osób, w różnym wieku od 20 do 86 lat. I co, ludzie nie sa alktywni ?A wyjśc z domu, przewietrzyc sie, a nie TYLko bebnic bezmyślnie w klawiaturę komputera. narzekanie na wsztystko, to takie Polskie, Elbląskie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-10-19)
 • Do "Stracone miasto " -zacytuję ciebie :-"ak widza przed sobą chcącego edukować się 50 cio latka to "ryją" ze śmiechu :(" - Woele mlodych ludzi jesy dumnych z tego, że mogą z babcią, dziadkiem pomejlować, porozmawiac na Skype, na GG, na facebooku. .. nie rozumiem więc Twego myślenia. A inne dzieci, mlodziez patrzą na swych rówieśników w szkole, że ich koledzy, kolezanki mają "mobilnych staruszków ".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prawie emeryt(2010-10-19)
Reklama