UWAGA!

Aktywny start w dorosłość – z pomocą Fundacji Elbląg

Dzięki Fundacji Elbląg niepełnosprawne, niepracujące osoby z naszego miasta i powiatu elbląskiego mogą uzyskać bezpłatne wsparcie ułatwiające start w dorosłe życie. Wystarczy zgłosić chęć udziału w projekcie i rozpocząć z pomocą życzliwych ludzi zmianę własnego życia.

Projekt „Aktywny start w dorosłość – aktywizacja zawodowa niepełnosprawnej młodzieży z Elbląga i powiatu elbląskiego” ma na celu wsparcie młodych mieszkańców naszego miasta i okolic w związku z ich wejściem na rynek pracy.
      
       Co oferują?
      
W ramach realizowanego projektu odbędą się warsztaty z treningu interpersonalnego, doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy, certyfikowany kurs komputerowy ECDL Start. Każdy z uczestników zostanie objęty indywidualnym wsparciem psychologa i doradcy zawodowego. Będzie też mógł uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach zawodowych i spotkaniach przedstawiających różne formy zatrudnienia. Ponadto uczestnicy projektu będą mogli otrzymać stypendia szkoleniowe, zwroty kosztów dojazdu dla osób spoza Elbląga oraz skorzystać z płatnych staży u pracodawców.
      
       Gdzie się zgłosić
      
Do udziału w projekcie Fundacja Elbląg zaprasza niepracujące, niepełnosprawne osoby w wieku 15-30 lat z Elbląga i powiatu elbląskiego. Karty zgłoszeniowe są dostępne na www.fundacja.elblag.pl lub w biurze fundacji i będą przyjmowanie osobiście lub za pośrednictwem poczty do 30 listopada br. w siedzibie Fundacji Elbląg przy ul. Zw. Jaszczurczego 17. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88, e-mail: biuro@fundacja.elblag.pl lub bezpośrednio w biurze.
      
      
oprac. mk

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama