UWAGA!

Aniu, musisz żyć. Uczniowie ruszyli na pomoc

 Elbląg, Ania
Ania

Społeczność II Liceum Ogólnokształcące w Elblągu prowadzi zbiórkę charytatywną na rzecz nauczycielki chemii Anny Koc-Jaśkiewicz, która walczy z chorobą nowotworową. Potrzeba 300 tys. złotych.

„Ania to dla wielu z nas fantastyczna koleżanka, przyjaciółka, wspaniała mama, kochana żona oraz niesamowita nauczycielka chemii rozszerzonej w II LO w Elblągu. Ania jest kobietą iskrą , która roznieca wokół siebie ciepło, zrozumienie i szacunek do ludzi. Chętnie wszystkim pomaga, szczególnie uczniom. Jest zawsze wyrozumiała oraz zawsze ma dla każdego czas, choćby kosztem swojego prywatnego czasu. Uczniowie ją uwielbiają i nie wyobrażają sobie lepszego nauczyciela chemii i lepszego pedagoga” – czytamy na stronie zbiórki na rzecz nauczycielki.

  Elbląg, Aniu, musisz żyć. Uczniowie ruszyli na pomoc
Fot. Nadesłane

Dwa lata temu pani Anna usłyszała od lekarzy diagnozę o nowotworze nadnercza. Przeszła operację, ale po roku choroba znowu dała znać o sobie z dużo większą siłą. Standardowe leczenie nie dawało rezultatów, w związku z czym konieczne było zastosowanie drogiej immunoterapii. Przewidywany koszt najbliższego leczenia to około 300 tys. zł. Dotychczas udało się zebrać jedną dziesiątą tej kwoty.

- Społeczność szkoły stara się różnymi akcjami zdobyć brakujące środki, ale jest to trudne. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie i o promowanie akcji. Każda wpłata daje nadzieję i szansę – apelują uczniowie-wolontariusze z II LO.
       Więcej informacji o akcji na stronie zbiórki w serwisie Pomagam.pl oraz na Facebooku, gdzie prowadzone są licytacje na rzez pani Anny.

 

 

red. na podst.informacji II LO

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama