UWAGA!

Apel EKO do mieszkańców Elbląga

Elbląski Komitet Obywatelski analizuje strategie miejskie, śledzi informacje medialne, robi badania, organizuje otwarte debaty, pracuje w grupach eksperckich – wszystko po to, aby wypracować jak najlepszy program wyborczy. Wszystko to przy udziale mieszkańców Elbląga.

Arkadiusz Jachimowicz, przewodniczący EKO, zwraca się z apelem do elblążan: Staramy się działać wspólnie z mieszkańcami – zgłaszajcie do nas swoje pomysły, spostrzeżenia, uwagi dotyczące naszego miasta, jego potrzeb, możliwości. Co powinniśmy włączyć do naszego programu?
       Te informacje są dla nas bardzo ważne, bo chcemy, aby nasz program jak najbardziej odpowiadał oczekiwaniom elblążan. Program traktujemy bardzo poważnie, to co zostanie zapisane – będziemy jak najsumienniej realizować poprzez pracę w samorządzie elbląskim.
      
       Wszystkie uwagi prosimy kierować na adres mailowy: eko.elblag@o2.pl lub korespondencyjny na adres przewodniczącego: 82-300 Elbląg, ul. Związku Jaszczurczego 17. Za wszystkie uwagi z góry bardzo dziękujemy.
Arkadiusz Jachimowicz, EKO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Otrzymałem odpowiedż na smród w mieście ( powstały ze spalania wszelkiego erzacu w piecach i paleniska) z UM Elblag. W, ,ustawowym, ,trzydziestu kilku dni na fromacie 2x A4 w typowym żargonie jak w piosence, ,Jestem jak motyl przesadnie zmęczony, ,z wnioskiem: jest dobrze, nie jest zle! Śmiać się czy płakać, czy może prześcieradło i na Agrykola? Czy uważacie iz bedziecie lepsi?
 • mam na myśli takie budowanie od nowa. .. .przecież coś chyba już wiecie, coś umiecie????? Chcemy, będziemy, pomyślimy, spróbujemy, . .. Chyba, że kolejny eksperyment na żywym ciele Elblążan. .. .czyli powtórka z rozrywki. Czyli wchodzicie w stare kalosze Józefa G. ?
 • Acha jeszcze konfesjonał dla wypłakujących się w rękaw. .. .tez w, ,ofercie, ,doczytałem!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  no to starczy!(2010-05-31)
 • Od kiedy EOk bierze pod uwage propozycje iuwagi mieszkańców ? o to coś nowego jak do tej pory nik z naszym zdaniem i suugestiami nie liczył mało było zgłaszanych ciekawych propozycji ale nic z tego nie wyszło a teraz nagle a to ciekawe.
 • a kto kandyduje z tego EKO ?
Reklama