UWAGA!

Asertywny senior – Program Edukacyjny dla Osób Starszych 60+

2017-04-06
10:07
Asertywny senior – Program Edukacyjny dla Osób Starszych 60+

Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pt. "Asertywny senior – Program Edukacyjny dla Osób Starszych 60+".

W ramach tego projektu ECMiAS planuje przeprowadzić w elbląskich organizacjach skupiających seniorów spotkania edukacyjne. Na zajęciach tych zostaną zaprezentowane seniorom zasady skutecznej komunikacji, obecnej retoryki, jakże często nie rozumianej przez osoby starsze, jak również zasady asertywnego mówienia "nie". Celem tych zajęć będzie zniwelowanie wykluczenia społecznego, jakiego doświadczają osoby starsze, wynikającego z niezrozumienia nowoczesnego świata i jego języka.
       Dodatkowo w ramach realizacji powyższego projektu w siedzibie ECMiS w Elblągu przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 pok. 101 w każdy czwartek w godz. 14.30-16 będą udzielane darmowe porady prawne dla osób w wieku 60+. Zapisów na porady można dokonywać osobiście w siedzibie ECMiAS lub telefonicznie pod nr tel. 55 642 44 25.
       Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Elbląskiego Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej!
      
                                                  --------------- artykuł sponsorowany ---------------
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej