UWAGA!

Asp. Sławomir Łowczak (nr 37)

2011-07-07
11:13
Elbląg, Asp. Sławomir Łowczak
Asp. Sławomir Łowczak (fot. KMP Elbląg)

Trwa plebiscyt na Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego Roku - z terenu miasta i powiatu elbląskiego. Każdego dnia na łamach portElu publikujemy sylwetki funkcjonariuszy. Dziś asp. Sławomir Łowczak z Komisariatu Policji w Mlynarach.

Czytelnicy mogą głosować na dzielnicowych za pomocą SMS-ów, wysyłanych na nr 71624. W treści należy wpisać DPSONDAxx, gdzie xx to numer wybranego dzielnicowego, np. DPSONDA37. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Zdjęcia i numery dzielnicowych można znaleźć w dziale fotoreportaży i na stronie Komendy Miejskiej Policji w Elblągu (www.elblag.policja.gov.pl). Komenda Miejska Policji w Elblągu chce przekazać dochód uzyskany z głosowania SMS-owego na cel charytatywny. Patronat nad plebiscytem obejmie Prezydent Miasta Elbląga oraz Starosta Elbląski. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 lipca 2011 roku podczas gali z okazji obchodów Święta Policji w sali kina Orzeł w Elblągu.
      
       Asp. Sławomir Łowczak - numer do głosowania 37: - Mentalność Polaków jest wszędzie taka sama więc i ich problemy podobne. Na mojej dzielnicy mieszkańcy borykają się najczęściej ze sprawami cywilnymi dotyczącymi podziału gruntów. Łatwiej przyjść do dzielnicowego i zapytać niż samemu poszukać informacji. Udziela się więc porad.
      
       Rewir: Młynary - ulice: 1-go Maja, Chodkiewicza, Chopina, Elbląska, Dworcowa, Grunwaldzka, Kolejowa,Konarskiego, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Kwiatowa, Langiewicza, Mierosławskiego, Nad Baudą, Niepodległości, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Osińskiego, Rynek, Polna, Słowackiego, Staszica, Styczniowa, Traugutta, Warszawska, Żółkiewskiego.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama