UWAGA!

Bal Absolwentów III LO we wrześniu

1 września 2011 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Elblągu obchodzić będzie jubileusz XX-lecia. 3 września na balu spotkają się absolwenci szkoły.

Na ten dzień przewidziano szereg imprez, m. in. oficjalną galę w sali widowiskowej, spotkanie z kadrą III LO w budynku szkoły oraz bal absolwentów.
       Do pomysłu organizacji balu powrócono w związku z dość dużym zainteresowaniem wśród absolwentów zgłaszających swój udział w zjeździe. Więcej informacji na temat planowanych imprez, listy absolwentów, sposoby kontaktu ze szkołą można znaleźć na specjalnie w tym celu uruchomionej stronie internetowej.
       Serdecznie zapraszamy na Zjazd wszystkich naszych absolwentów.
      
Agnieszka Bronś, Komitet Organizacyjny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ciekawe jaki procent absolwentow z poszczególnych lat mieszka nadal w Elblągu. Wg. mnie z roku na rok % pozostajacych lub wracajacych po studiach do rodzinnego miasta jest mniejszy. Czy szkoła lub inna instytucja, czy osoba prowadzi takie obliczenia?. Ilu absolwentów mieszka w Polsce, a ilu za granicą. Ilość dostajacych sie na studia nie ma znaczenia, bo szkoly juz nie te, bo dostaje sie każdy kto zapłaci. chyba, że weżmiemy pod uwagę tylko uniwersytety i politechniki.
Reklama