UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem” w SP nr 11

 
Elbląg, „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem” w SP nr 11
fot. nadesłane

12 czerwca w auli Zespołu Szkół nr 1 w Elblągu odbył się już po raz dziewiąty konkurs wiedzy i sprawności dla sześciolatków „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem”, zorganizowany przez nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego.

Do konkursu przystąpiło sześć 8 – osobowych drużyn z elbląskich przedszkoli. Podczas „przeżywania” przygód razem z Koziołkiem Matołkiem przedszkolaki mogły wykazać się wiedzą już zdobytą i jednocześnie przyswoić sobie poprzez zabawę nowe wiadomości i umiejętności.
       Dzieci brały udział w 6 konkurencjach wiedzowych i 3 sprawnościowych. Dzieciaki przeżywając przygody razem z Koziołkiem Matołkiem zdobywały punkty łącznie w 9 konkurencjach. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami oraz dużą sprawnością fizyczną. Jak zwykle największe emocje budziły konkurencje sprawnościowe. Wyzwalały w dzieciach ducha walki i rywalizacji.
       Tegoroczne spotkanie z przedszkolakami uświetniły także występy uczniów naszej szkoły. Na początku wystąpiły Mażoretki, później dzieci z klasy III a, które wykonały utwór muzyczny na bum-bum rurkach, a na koniec spotkania uczniowie z klasy I b wystąpili ze zbiorem wierszy o cyferkach „ Cyferkowo”.
       W tym roku konkurs z przedszkolakami przebiegał pod hasłem: „ Zdrowo i kolorowo z Koziołkiem Matołkiem”. Po zawodach na dzieci czekał „ słodki poczęstunek”. Z ogromną niecierpliwością dzieci czekały na ogłoszenie wyników .
       W tym roku wszystkie zespoły zdobyły I miejsce i wszystkie otrzymały nagrody.
       Wspólna zabawa przebiegała w wesołej atmosferze, przedszkolaki świetnie się bawiły, wyszły z naszej szkoły bardzo zadowolone.
       Wszystkim serdecznie gratulujemy!
V. Kotyńska , R. Derenda, A. Cywińska ,C. Marszałek - SP nr 11
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama