UWAGA!

Będą zmiany w SP 19

 Elbląg, W SP 19 będzie remont
W SP 19 będzie remont (fot. Michał Skroboszewski)

Sala do nagrań i eksperymentów, platforma schodowa dla osób niepełnosprawnych, remont sal lekcyjnych, korytarza i toalety – to jeden z etapów powstania Międzyszkolnej Pracowni Eksperymentowania w Szkole Podstawowej nr 19. Ratusz ogłosił przetarg na wykonanie remontu.

W Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu powstanie sala nagrań i eksperymentu. To jeden z elementów Międzyszkolnej Pracowni Eksperymentowania w ramach projektu pn. "Matematyka - indywidualizacja i eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej”.

„Celem projektu jest zwiększenie kompetencji matematycznych i umiejętności naukowo-technicznych 700 uczniów z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, w tym metody eksperymentu poprzez organizację zajęć rozwijających kompetencje matematyczne i uzdolnienia uczniów oraz doposażenie bazy dydaktycznej szkół w pomoce dydaktyczne i nowoczesny sprzęt.” - możemy przeczytać na stronie internetowej SP 19.

W ramach tego projektu w szkole podstawowej nr 19 zostanie wykonany remont czterech sal: jedna z nich zostanie przeznaczona jako sala nagrań i eksperymentu, pozostałe z nich będą pełniły funkcje sali zajęć. W ramach remontu zostaną wymalowane ściany oraz sufity, wykonane zostaną podłogi z wykładziny przeznaczonej do laboratoriów, wentylacja sal oraz doprowadzenie energii elektrycznej. Oprócz tego wyremontowany korytarz, toaleta oraz instalacje sanitarne, elektryczne oraz elektrotechniczne. W szkole zostanie też zamontowana platforma schodowa dla niepełnosprawnych, zaizolowana będzie też część dachu.

Oferty można składać do 19 maja, wtedy też poznamy oczekiwania finansowe potencjalnych wykonawców. Najbardziej korzystna oferta zostanie wybrana na podstawie ceny (60 proc.) i okresu gwarancji (40 proc.)

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama