UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezinteresowni bohaterowie z SOSW Nr 1

Konkurs „Młoda krew ratuje życie”, poświęcony propagowaniu krwiodawstwa, ma już swoją kilkuletnią tradycję. W roku szkolnym 2012/2013 r uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 w Elblągu uczestniczyli w 10. edycji zmagań.

Akcji przyświeca szlachetna idea niesienia pomocy, idea, w której słowo klucz „krew” ma nieocenioną moc i wartość.
       Warunkiem formalnym uczestnictwa w konkursie jest fakt ukończenia osiemnastu lat, ale wszyscy dobrze wiemy, że to zbyt mało. Najważniejsza jest dobra wola i gotowość, a niejednokrotnie, wręcz decyzja natychmiastowa, tu i teraz, niesienia pomocy innym poprzez ofiarowanie czegoś wyjątkowego, osobistego.
       Wśród szkół ponadgimnazjalnych, podopieczni Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Elblągu, w liczbie 19 uczniów i 2 nauczycieli, mają się czym szczycić, ponieważ łącznie ofiarowali 22,250ml tego życiodajnego płynu.
       Gratulujmy uczniom oraz nauczycielom podjęcia tak ambitnego wyzwania. Mam nadzieję, że tego typu cenne działania i wspaniałe projekty będą w dalszym ciągu służyć drugiemu człowiekowi.
      
      
Leszek Iwańczuk, Dyrektor SOSW Nr 1, Marcin Sierzputowski, Koordynator działań
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama