UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczne centrum

We wtorek 19 czerwca o godz. 9 w Szkole Podstawowej w Milejewie otwarte zostanie Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Gminy Milejewo.

Celem Centrum jest prowadzenie szkoleń dla dzieci i młodzieży szkolnej z zakresu wychowania komunikacyjnego oraz upowszechnianie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego; uświadamianie młodzieży szkolnej istoty zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym; przygotowanie uczniów szkół do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową oraz prowadzenie tych egzaminów.
     - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu wyposaży Centrum w Milejewie w niezbędny sprzęt, pomoce naukowe, podręczniki oraz przygotuje plac manewrowy do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem - zapowiada Stanisław Lecheta, dyrektor WORD w Elblągu.
     Podczas uroczystości otwarcia Szkolnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Gminy Milejewo przeprowadzony zostanie konkurs drogowy dla uczniów szkoły i zaproszonych gości.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama