UWAGA!

Bezpłatne porady prawne w Centrum Odszkodowań

 Elbląg, Regionalne Centrum Odszkodowań, które mieści się przy ul. 1 Maja zaprasza w sobotę, 25 września, na Drzwi Otwarte
Regionalne Centrum Odszkodowań, które mieści się przy ul. 1 Maja zaprasza w sobotę, 25 września, na Drzwi Otwarte (fot. nadesłane)

Regionalne Centrum Odszkodowań, które mieści się w Elblągu zaprasza w sobotę, 25 września, na Drzwi Otwarte. Wówczas pracownicy biura i prawnicy będą udzielać bezpłatnych porad prawnych, głównie w zakresie dochodzenia odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej czy innych. Bezpłatne porady udzielane będą w godz. od 10 do 14.

Miałeś wypadek samochodowy, wypadek przy pracy, a może dotknął ciebie błąd w sztuce lekarskiej i nie wiesz jak dochodzić swoich praw? Już teraz możesz zgłosić się do profesjonalistów. Regionalne Centrum Odszkodowań powstało właśnie z myślą o poszkodowanych i pokrzywdzonych.
       Celem Regionalnego Centrum Odszkodowań jest pomoc takim osobom w dochodzeniu ich praw od chwili zdarzenia aż do momentu wypłaty odszkodowania.
       Już w sobotę, 25 września, Centrum zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Drzwiach Otwartych, podczas których współpracujący z biurem profesjonalni prawnicy udzielać będą bezpłatnych porad prawnych w godz. od 10 do 14.
      
       Regionalne Centrum Odszkodowań mieści się przy ul. 1 - go Maja 58 R w Elblągu. Tel. /55/ 235-00-77, e-mail: rco@elblag.com.pl , adres strony internetowej.
      
      
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama