UWAGA!

Bezpłatne szkolenia w OHP

 Bezpłatne szkolenia w OHP

Bez odpowiednich kwalifikacji i kompetencji trudno znaleźć ciekawą oraz dobrze płatną pracę. W związku z tym bez wątpienia warto je zdobyć oraz stale rozwijać. A gdzie to zrobić? Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zaprasza chętne osoby nie pracujące i nie uczące się będące w wieku 18-25 lat do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach zawodowych nadających uprawnienia.

W jakie kompetencje warto inwestować? Osoby nie posiadające konkretnych kwalifikacji zawodowych planując swoją karierę zawodową powinny wziąć pod uwagę sytuację na rynku pracy, dostępne szkolenia oraz własne predyspozycje i zainteresowania. Jeśli masz z tym trudności, możesz się z nami skonsultować, bądź do nas przyjść, a my pomożemy w zaplanowaniu Twojej ścieżki zawodowej poprzez kontakt z naszymi specjalistami.
       W najbliższym czasie zapraszamy na bezpłatny kurs w zakresie obsługi kasy fiskalnej – planowany termin szkolenia 27-28 lutego – zapisy do 24 lutego. Miejsce realizacji Elbląg/Braniewo. W planach jest także realizacja takich kursów zawodowych jak: fryzjer, kadry i płace, magazynier z obsługą wózka jezdniowego oraz spawacz metodą TIG i MAG.
      
       W ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” bezpłatne szkolenia organizują także nasze jednostki tj. Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Braniewie, Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Kurzętniku oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lidzbarku Warmińskim.
      
       Wszelkie pytania prosimy kierować:
       Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu
       ul. Junaków 5, 82-300 Elbląg
       tel: 55 232-68-19
       e-mail: ceipmelblag@ohp.pl
      
                                                               -------------- komunikat płatny ----------------
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie