UWAGA!

Bezpłatne wakacje w siodle

Elbląg, www.michalpawlowicz.com
www.michalpawlowicz.com

Zajęcia jeździeckie, obóz i zawody to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na uczestników projektu przygotowanego przez Sportowy Klub Jeździecki Artemor.

- Koń jaki jest każdy widzi, ale nie każdy wie, jak wiele pracy trzeba włożyć by osiągnąć sukces w działaniu zespołowym człowieka i zwierzęcia. Systematyczna praca oraz wiara we własne możliwości przynoszą upragnione sukcesy sportowe i dają poczucie satysfakcji – tłumaczy Aleksander Obrycki, wiceprezes Stowarzyszenia SKJ Artemor.
       Projekt pod hasłem „Akademia Młodego Jeźdźca” umożliwia zainteresowanym dzieciom i młodzieży do lat 18 udział w zajęciach jeździeckich – w dyscyplinie skoków przez przeszkody.
       - To innowacyjne działanie w skali całego województwa zakłada umożliwienie bezpłatnego uczestnictwa w kursie jazdy konnej  – podsumowuje Aleksander Obrycki, wiceprezes Stowarzyszenia SKJ Artemor.
       W programie zajęć przewidziano m. in. doskonalenie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, ludzi od lat związanych z jazdą konną, posiadających znaczące osiągnięcia sportowe w tej dyscyplinie. Ponadto młodzi jeźdźcy wezmą udział w 10-cio dniowym obozie jeździeckim oraz Zawodach Regionalnych połączonych z rodzinnym Festynem „Na cztery kopyta”. Projekt potrwa 5 miesięcy i zakończy się obchodami dnia Świętego Huberta – patrona jeźdźców i myśliwych zaplanowanymi na listopad.
       Właśnie rozpoczął się nabór przyszłych talentów jeździeckich. Wystarczy zgłosić się do 23 czerwca. Formularze zgłoszeniowe można otrzymać drogą elektroniczną pisząc na adres: skj.artemor@wp.pl. Ilość miejsc ograniczona. Wszelkich informacji związanych z naborem oraz realizacją działań udziela koordynator projektu pod numerem tel. 513 090 197.
      
       Projekt dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama