UWAGA!

Bezpłatny magazyn w Galerii EL

Elbląg, Na zdjęciu okładka magazynu.
Na zdjęciu okładka magazynu.

Notes.na.6.tygodni prezentuje informacje o najnowszej polskiej kulturze: sztuce, architekturze, dizajnie, przestrzeni miejskiej. Zawiera bogato ilustrowaną część z informacjami o najciekawszych aktualnych wydarzeniach kulturalnych. Od lipca jest dostępny w Galerii EL.

Ukazuje się od 2003 roku jako projekt prowadzony przez Fundację Bęc Zmiana. Jest dostępny w ponad 100 punktach w całym kraju. Ukazuje się w nakładzie 3000 egzemplarzy. Notes ukazuje się mniej więcej co 6 tygodni. Dystrybucja: wybrane galerie i kawiarnie na terenie całego kraju. Od lipca bezpłatny egzemplarz jest dostępny także w Galerii EL.
     W aktualnym 44 numerze znajdziemy:
     W powietrzu jest rokoko - o projekcie „Odjazd na Cyterę” w Parku Oliwskim w Gdańsku mówi kuratorka Kamila Wielebska. Tymczasowa ścieżka dźwiękowa dla miasta M - Sebastian Cichocki o wystawie „Something Must Break” w Mysłowicach, towarzyszącej trzeciej edycji muzycznego Of Festivalu Siła słabości - Polska jako podręcznik architektoniczny. Rozmowa z Hubertem Trammerem „Artysta niepokojowy”. Iłariona Daniluka zwanego Zenkiem (1939 -2000), wspomina Jan Gryka. Rumuńska artystka Anca Benera na tropie dzikich zwierząt w mieście. Stadion jest ważniejszy od nas - o odcinku Finisażu Stadionu 10-lecia „Schengen“ mówi Martin Bieri z kolektywu Schauplatz International. Blokowy ciąg widokowy Piotra Sołowieja. Gra planszowa Kolekcjonera oraz niezastąpiony notesik.na.6.tygodni.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama