UWAGA!

Bilet do przygody – mądry prezent

2009-06-08
13:27

W minioną niedzielę (7 czerwca) grupa młodych elblążan - miłośników aktywnego wypoczynku wróciła z malowniczego Pasymia. Ten dwudniowy wyjazd, organizowany przez Grupę Wodną to prezent od rodziców dla swoich pociech na Dzień Dziecka.

- Kilka lat temu mieliśmy taki pomysł, by zamiast kolejnych zabawek, gadżetów czy słodyczy dziecko jako prezent od rodzica otrzymało „bilet do przygody” – mówi Marcin Trudnowski, pedagog i organizator turystyki.
       Taka eskapada połączona z noclegiem poza domem to także pretekst do usamodzielniania się, do poznania nowych przyjaciół, do przeżycia wielkiej przygody... to także pierwsza przymiarka do wyjazdu z Grupą Wodną na kolonie lub zimowiska.
       - Nabywanie nowych umiejętności i kompetencji, zdobywanie doświadczeń i poznawanie świata poprzez podróże i kontakt z innymi ludźmi to największe zalety tego typu wyjazdów – kontynuuje Marcin Trudnowski.

 


       Następne odwiedziny w uroczym Pasymiu planujemy na Mikołajki, a już teraz w galerii Grupy Wodnej można zobaczyć uwiecznione chwile wielkiej radości uczestników tego 2-dniowego wypadu. Galeria zdjęć na stronie: www.grupawodna.pl.
                                                       
       ---- Artykuł sponsorowany ----
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama