UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bo warto zostać wolontariuszem

 
Elbląg, Bo warto zostać wolontariuszem
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach wolontariatu dla młodzieży i dorosłych. Warsztaty prowadzone będą nieodpłatnie 13 i 14 listopada w godz. 8 – 16 w siedzibie CSE Światowid przy placu Jagiellończyka 1 w Elblągu.

Wszystkich zainteresowanych tematyką wolontariatu zachęcamy do udziału w dwudniowych warsztatach prowadzonych przez specjalistę w tym zakresie. Podczas zajęć prowadzonych z wykorzystaniem metod aktywizujących uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o specyfice wolontariatu i arteterapii jak również pod okiem fachowców będą mogli poznać plastyczne techniki stosowane w pracy z osobami niepełnosprawnymi takimi jak technika książeczki dotykowej oraz malowanie na podłożach drewnianych techniką temperową. Uczestnicy wezmą także udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
       W miesiącu listopadzie chętni uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość udziału w charakterze wolontariuszy w Międzynarodowych Spotkaniach Artystycznych organizowanych cyklicznie przez CSE Światowid, podczas których prezentowane będą różnorodne formy twórczości artystów sprawnych i niepełnosprawnych z Polski i Europy. W ramach Spotkań realizowane będą między innymi: koncerty muzyczne, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne, pokazy filmowe, spotkania integracyjne, konferencje, wystawy plastyczne oraz fotograficzne. Wolontariusze będą mogli wziąć również udział w Historycznym Happeningu, w ramach którego odbędzie się wystawa i prezentacja filmu dokumentalnego dotyczącego wyjątkowych mieszkańców naszego miasta i regionu oraz spotkanie z zaproszonymi, wyjątkowymi gośćmi. Udział w obu wydarzeniach to niepowtarzalna okazja poznania ciekawych i nadzwyczajnych ludzi.
       Warsztaty wolontariatu odbędą się w ramach projetu "Mówią o nich (nie tylko) w mieście!" realizowanego w ramach ogólnopolskiego Programu "Patriotyzmu Jutra", który służy odkrywaniu i upowszechnianiu wiedzy z zakresu historii Polski oraz wspiera inicjatywy angażujące społeczności w działania poświęcone pielęgnowaniu i promowaniu lokalnego dziedzictwa i kultury.
       Warszaty prowadzone będą nieodpłatnie 13 i 14 listopada w godz. 8 – 16 w siedzibie CSE Światowid przy placu Jagiellończyka 1 w Elblągu.
       Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada pod nr telefonu (55) 611-20-77 lub na poczcie e-mail: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl
       Uczestnicy otrzymają zaświadczenia udziału w warsztatach. Serdecznie zapraszamy.
      
Urszula Zajko-Olejniczak, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama