UWAGA!

Braniewo: Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

 Elbląg, Braniewo: Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Braniewscy policjanci już po raz kolejny wezmą aktywny udział w nadchodzącym „Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Podczas tej akcji osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. Funkcjonariusze wspólnie z przedstawicielami innych instytucji będą dyżurować w utworzonym punkcie informacyjnym.

W dniach 22-27 lutego obchodzimy „Tydzień pomocy ofiarom przestępstw”. Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem. Tak jak i w latach ubiegłych, braniewscy policjanci aktywnie włączają się w przebieg „Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw”. Funkcjonariusze nie tylko będą pełnili dyżury telefoniczne, podczas których udzielą wszelkich informacji, ale również będą czekać na Państwa w Punkcie Informacyjnym utworzonym w Filii Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy ul. Moniuszki 22 w Braniewie. Dyżur wspólnie z policjantami będą pełnili prawnik oraz specjalista pierwszego kontaktu.
       Ci, którzy mają więcej czasu, będą mogli przyjść do jednostki.
      
       Harmonogram dyżurów:

       22 lutego w godz. 10-18 dzielnicowa st. sierż. Ewelina Brewczak, tel. 55 244 02 46 (dyżur telefoniczny)
       23 lutego w godz. 10-12 w Filii Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy ul. Moniuszki 22 w Braniewie - Asystent ds. Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich st.asp. Kamil Zalewski oraz specjalista pierwszego kontaktu Pani Izabela Rybska
       24 lutego w godz. 10-18 dzielnicowy rejonu III Braniewa asp. Marek Czyżów tel. 55 244 02 47 (dyżur telefoniczny)
       25 lutego w godz. 12.30-14.30 w Filii Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy ul. Moniuszki 22 w Braniewie - dyżurował będzie prawnik oraz Koordynator procedury Niebieskiej Karty st.sierż. Jolanta Sorkowicz
       26 lutego w godz. 10-12 w Filii Ośrodka Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem przy ul. Moniuszki 22 w Braniewie - dzielnicowy st.asp.Marcin Orłowski oraz specjalista pierwszego kontaktu Pani Izabela Rybska.
      
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama