UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Budżet Obywatelski – głosowanie trwa, statystyki rosną

 
Elbląg, Budżet Obywatelski – głosowanie trwa, statystyki rosną

W ciągu dwóch tygodni głosowania na propozycje zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego swoje głosy oddało ponad 7070 elblążan. Głosowanie potrwa jeszcze do 15 października. Tego dnia ankiety papierowe przyjmowane będą do godz. 15.30 w Biurze Obsługi Interesanta, a formularz elektroniczny zostanie wyłączony o północy.

Pozostało siedem dni. Głosujmy! Wyniki głosowania, na bieżąco, można podglądać na stronie www.budzetobywatelski.elblag.eu.
      
       Głosowanie krok po kroku

       Tym, którzy jeszcze nie oddali swoich głosów na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego przypominamy, że można to zrobić elektronicznie poprzez wspomnianą już stronę www.budzetobywatelski.elblag.eu lub wypełniając ankietę papierową.
       Ankiety należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności). Głosować można tylko jeden raz, zaznaczając maksymalnie pięć zadań z okręgu, do którego się należy i jedną inicjatywę ogólnomiejską. Nie jest wymagana oryginalna wersja ankiety – można składać kserokopie bądź wydruki komputerowe, które można pobrać w formacie pdf ze strony Budżetu Obywatelskiego. Na stronie tej znajduje się również podział miasta na okręgi wyborcze.
       Głosując należy podać swoje imię i nazwisko, adres zameldowania, pesel, a także serię i numer dowodu osobistego. Dane, które mieszkańcy przekazują w ankietach papierowych i w formie elektronicznej są wykorzystywane wyłącznie do weryfikacji głosów i nie są udostępniane żadnym firmom lub instytucjom.
      
       Dlaczego głosujemy dwa dni dłużej?

       Pierwotnie głosowanie miało potrwać do 13 października, taka data widnieje w zarządzeniu dotyczącym Budżetu Obywatelskiego i na plakatach rozklejonych na terenie miasta. Jednak z uwagi na kilkudniowe opóźnienie w dystrybucji ankiet omyłkowo zapisano w nich termin – 15 października i w związku z tym, na korzyść mieszkańców, podjęto decyzję o przedłużeniu głosowania o dwa dni. Po stosownej zmianie w zarządzeniu głosy przyjmowane są do środy, 15 października.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama