UWAGA!

Charytatywne grzybobranie

Elbląg, Charytatywne grzybobranie

3 września elbląski Lions Club Truso organizuje coroczną akcję charytatywną „Grzybobranie w Dębinowych Lasach”. Jak co roku, dochód z imprezy przeznaczony będzie na zakup pomocy szkolnych dla uczniów pierwszych klas, w ramach akcji „Pierwszy Szkolny Dzwonek”.

Wydarzenie będzie miało zarówno charakter rodzinnego pikniku, jak też integracyjnego spotkania ludzi, którzy chcą pomóc innym.
       - Nasze coroczne grzybobranie ma już swoją tradycję. Co roku do Dębin koło Elbląga zjeżdżają się lioni aby wziąć udział w Mistrzostwach w Grzybobraniu i zdobyć medal prezydenta Lions Club Elbląg Truso. Bawimy się wspólnie i zbieramy środki na wyprawki szkolne dla dzieci z gminy Wilczęta – zapowiedziała Dorota Lawrenc Prezydent LC Elbląg Truso.
       W pięknej scenerii siedliska na uczestników czeka wyśmienite jadło, wesołe turnieje, quizy i gry. Atrakcją wieczoru będzie m. in. występ artystki Małgorzaty Grön, zatytułowany „Księżniczka Czardasza pod dębem”.
       Podczas spotkania odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać specjały ze „Spiżarni Lionek” oraz licytacja przedmiotu niespodzianki.
       Członkinie Lions Clubu Truso zasłynęły już z tego, że potrafią łączyć hojność serc z dobrą zabawą. W tym roku będzie podobnie.
      
       W grzybobraniu mogą wziąć udział wszyscy chętni. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 40 zł, dojazd na koszt własny. W ramach atrakcji kulinarnych znajdzie się m. in. pieczony dzik z dębinowych lasów serwowany z kaszą, bigos po myśliwsku, grochówka, przysmaki z grilla. Osoby chętne do udziału w grzybobraniu, powinny zadzwonić pod numer tel. 502 681 350. Cegiełki uczestnictwa można nabyć także w kwiaciarni Azalia, przy ul. 12 Lutego.
      
      
      
LC Elblag Truso
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama