UWAGA!

Chcesz wejść? Więc zabierz kredki

 
Elbląg, Tak wyglądała zabawa w zeszłym roku
Tak wyglądała zabawa w zeszłym roku (fot. AD)

Młodzi ludzie chcą się bawić - o tym wiedzą wszyscy. Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jednocześnie chcą również zrobić coś dobrego. Już po raz drugi Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza na hip-hopowy koncert charytatywny. Tradycyjnych biletów wstępu nie ma, trzeba jednak przynieść kredki, zabawki albo słodycze.

Młodzieżowa Rada Miasta już po raz drugi organizuje hip- hopowy koncert charytatywny, ktory odbędzie się już jutro - 19 grudnia - w pubie Sąsiedzi. Start o godz. 18.
       Nie ma tradycyjnych biletów wstępu, trzeba jednak przynieść słodycze albo artykuły szkolne, które zostaną potem przekazane do elbląskiego Domu Dziecka.
       - Doszliśmy do wniosku, że dobrze zrobić coś dla dzieci, które nie mają możliwości spędzić świąt w takich warunkach, jakich by chciały, a zawsze taki prezent ucieszy – tak o idei koncertu mówiła w zeszłym roku Karolina Drzał, ówczesna wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta. – To też trochę dlatego, żeby zmienić postrzeganie młodych ludzi, pokazać, że młody też umie się dzielić, a przy okazji zrobić coś dobrego dla miasta.
       W tym roku na scenie zagrają elbląscy muzycy: Pejker, Kuchcik x RS, M2M, SAKIN OL, Domir&DRS X Piti X Sadzik, Vider i Kraska, Bobek X AmikS X W.N.O. Beatbox-em zajmie się Kondi.
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama