UWAGA!

Ciekawostki z orkiestrowych aukcji

 Elbląg, Ciekawostki z orkiestrowych aukcji
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Prawie 65 tys. zł wpłacili zwycięzcy aukcji organizowanych przez elbląski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A to jeszcze nie musi być koniec – organizatorzy czekają na wpłaty od zwycięzców 42 licytacji.

W licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oprócz kwesty na ulicach i w e-skarbonkach można było brać udział w licytacjach. Do wylicytowania były różnego rodzaju gadżety i usługi.

W Szpitalu Miejskim w Elblągu za 305 zł wylicytowano badanie rezonansu magnetycznego serca. Ja poinformował szpital - „normalnie” koszt takiego zabiegu to 1400 zł.

Gadżety z elbląskiej Straży Miejskiej m.in.  czapkę służbową Strażnika Miejskiego, zestaw książeczek edukacyjnych dla dzieci o bezpieczeństwie zostały wylicytowane za 2 tys. zł.

Bardzo wysokie ceny osiągnęły.. Elbląskie Karty Miejskie: złota (z biletem na 90 dni) została wylicytowana za 1009 zł, srebrna (z biletem na 60 dni) – 1280 zł i brązowa (z biletem na 30 dni) – 960 zł.

Zwiedzanie plantacji konopi w podelbląskim Gronowie Górnym, które jeszcze przed finałem spotkało się ze stosunkowo dużym zainteresowaniem, osiągnęło cenę 3666 zł.

Voucher na artykuł promocyjny w Elbląskiej Gazecie Internetowej portEl.pl osiągnął cenę 710 zł. „PortElowe” kalendarze został wylicytowane odpowiednio za 34 zł, 42 zł i 28 zł.

Do dziś zwycięzcy aukcji wpłacili 64782 zł za wygrane aukcje. Elbląski sztab czeka jeszcze na wpłaty od zwycięzców 42 licytacji. Przypomnijmy: do puszek w Elblągu trafiło 259305,71 zł.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama