UWAGA!

Co się wydarzy w elbląskich parkach?

 Elbląg, fotka lutego 2021
fotka lutego 2021

Tego powinniśmy się dowiedzieć do 30 kwietnia. Ratusz szuka kogoś, kto w elbląskich parkach zorganizuje wydarzenia... promujące Elbląg.

6 tys. zł chce przeznaczyć miasto na organizację imprez turystyczno -edukacyjnych dotyczących elbląskich parków leżących na Szlaku Parków. Celem takich wydarzeń ma być promocja Elbląga.

Przypomnijmy elbląski Szlak Parków obejmuje następujące parki: Planty, Traugutta, Dolinka, Bażantarnia, Kajki i Modrzewie. Miasto dofinansuje imprezy zorganizowane przez chętnych.zleceniobiorców. Wkład własny organizatora powinien wynieść minimum 20 proc. całkowitych kosztów działań, przy czym minimum 5 proc. powinien wynieść wkład finansowy. 

Czego możemy się spodziewać? Publiczne otwarcie ofert zaplanowano 25 marca. Rozstrzygnięcie konkursu – do 30 kwietnia. Imprezy maja się odbyć do końca roku.

 

A wy jakie macie pomysły na imprezy w elbląskich w parkach? Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach.

SM

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Za sześć tysięcy to wy możecie sobie ulotki wydrukawac i kilka baloników kupić Może niech któryś z was wyskoczy z okna w tym ratuszu to wtedy we wszystkich wiadomościach o Elblągu powiedzą bo za te wasze drobne to mnie się wydaje że was nawet Gronowie nie usłyszą, Tak moim zdaniem
 • A gdzie opinia naszego elbląskiego czerwonego celebryty kto jak kto ale on się zna na imprezach jak mało kto przecież to amator darmowego piwa lub na zeszyt imprez do rana gdy miasto zaprasza działaczy na ucztowanie za fry
 • głowna impreza bedzie zbieranie psich odchodów na dolince nie ma nawet ławek wykopali wszystkie
 • święto piwa za darmo browar i gril
 • Pomysł na imprezy ? Chlanie, ćpanie i p. lenie po krzakach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  2
  Kaowiec(2021-02-23)
 • "święto piwa za darmo browar i gril"- za darmo pincet plus i za darmo wybory - Polacy. .. brak słów
 • Czy tu nie ma błędu? Może chodzi o 60 tysięcy? Chociaż w przypadku "imprez"promocyjnych czyli liczby większej niż jedna, może jakiegoś cyklu, to i 600 tysięcy złotych nie wydaje się sumą przesadną. W każdym razie jakie pieniądze taka promocja. Gdyby nie przekop Mierzei Wislanej nikt w Polsce i poza nią o Elblągu by nie wiedział. W każdym razie nakłady na promocję są adekwatne do horyzontow tych, którzy to ustalają.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  1
  Ja też tu mieszkam(2021-02-23)
 • co się wydarzy? jeżeli przyjedzie to nagłe ocieplenie to się wydarzy powódź jak to zwykle bywa, miasto oszacuje straty i do następnej powodzi tak to jest w tym mieście
 • Jakie za darmo? Przecież płacę ciężkie podatki i na ZUS złodziejskie składki to można coś w zamian od tego państwa też oczekiwać.
 • Dofinansujcie PIEGUSA. Świetna impreza na której bawiły się całe pokolenia dzieci. Dbajcie o to co jest.
 • RobertKoliński 6 tysięcy złotych na dofinansowanie imprez (liczba mnoga)turystyczno-edukacyjnych na Szlaku Parków, ale 160 tysięcy złotych na budowę nikomu niepotrzebnego, utajnionego, poronionego pomnika wyborczego połączonych sił pod wezwaniem miejskiego włodarza i ratuszowej kliki, w tym byłych radnych. No niezły cyrk. Hashtagi: #samorzad, #nieudolnosc, #uklady, #pomnikoMania
 • 6 tys. złotych, cóż za majątek. .. miasto ma gest!
Reklama