UWAGA!

Czajnik: Co po maturze?

 Elbląg, Czajnik: Co po maturze?

Kolejny Czajnik, czyli spotkanie młodych elblążan odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 7 marca o godz. 17 w klubie „Mjazzga”. Tym razem organizatorzy proponują rozmowę o książkach wartych uwagi. Wstęp wolny.

Jest szaro, zimno, deszcz bębni o parapet z bezsilności i tęsknoty za słoneczkiem, ale nic to! Ty siedzisz sobie w domku prze ciepłym świetle lampki nocnej i jeszcze cieplejszym kubku herbaty, słuchasz tęsknego tętentu i czytasz… „Ogniem i Mieczem”, „Zemstę” albo „Zbrodnię i Karę”. Coś nie pasuje do sielskiego opisu? Herbata przesłodzona, okno niedomknięte? Może źle dobrane lektury? Może…
       Czym tak naprawdę zaczytujesz się w deszczowe dni? Z jaką książką najchętniej zakopałbyś się pod koc, kiedy za oknem wiatr zwiewa ludziom czapki z głów razem z resztkami dobrego humoru? Dlaczego tak rzadko z własnej woli sięgamy po szkolne lektury? Co takiego jest w tych naszych ukochanych książkach, czego w szkole nie przeczytamy?
       Podzielmy się poglądami, opiniami i tytułami dzieł, z którymi naprawdę warto zakopać się na parę godzin pod ciepłym kocykiem.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama