UWAGA!

Czerwcowy Bieg na 6 Łap

 Elbląg, Czerwcowy Bieg na 6 Łap
Fot. nadesłana

1 czerwca o godz. 11 z elbląskiego schroniska OTOZ Animals przy ul. Królewieckiej 233 wystartuje Bieg na 6 Łap. Limit zapisów wynosi 30 osób. W większości będą wyprowadzane psy duże, mogą być również psy ciągnące, potrafiące trochę „dać w kość”.

Zapisy przyjmowane są drogą mailową od 18 maja 2024 roku na adres: 6lapelblag@gmail.com lub wiadomością prywatną na profilu facebookowym biegu.

Zakończenie zapisów nastąpi w piątek poprzedzający bieg (31 maja) roku do godz. 15, bądź w przypadku zapisania się 30 osób.

Trasa biegu: od schroniska OTOZ Animals do polany z wiatą Margitka i z powrotem (dystans spaceru ok. 5 km), ścieżkami Bażantarni.

 

Regulamin biegu:

 1. W biegu mogą wziąć udział osoby dorosłe, które są zdrowe i w dobrej kondycji fizycznej (dzieci oraz młodzież wyłącznie jako osoby towarzyszące).
 2. Psy na bieg wydawane są TYLKO osobom pełnoletnim, które dokonały wcześniejszego zgłoszenia.
 3. Zgłoszenia przyjmowane są od 18 maja 2024 roku przez nasz profil facebookowy oraz drogą mailową, do piątku poprzedzającego dzień biegu, czyli 31 maja 2024 roku do godz. 15:00, bądź do momentu zapisania się 30 osób. Wszystkie osoby, które wyślą zgłoszenie po godz. 15:00 lub po przekroczeniu limitu osób, nie będą wpisane na listę, a tym samym nie otrzymają psa na bieg.
 4. Zgłoszenie do biegu można wysłać na 2 sposoby:
  • wiadomością prywatną na nasz profil facebookowy (Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg)
  • mailowo: 6lapelblag@gmail.com
 5. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, telefon kontaktowy.
 6. BRAK WPISOWEGO (ewentualnie dobrowolne wpłaty w wysokości 5 zł na konto schroniska: 41 1160 2202 0000 0001 2949 7297 bądź wrzucenie pieniędzy do puszki w schronisku).
 7. Wydawanie psów z boksów: godz. 11:00 - 11:15. Nie wydaje się psów osobom niezgłoszonym przez profil facebookowy Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg bądź przez maila 6lapelblag@gmail.com. Osoby zgłoszone otrzymają potwierdzenie zapisania się na bieg. Brak możliwości dopisania do listy uczestników w schronisku w dniu biegu.
 8. Na bieg nie zabieramy żadnych ostrych, szklanych przedmiotów.
 9. Karmienie psów tylko i wyłącznie suchą karmą (prosimy nie zabierać karmy w puszkach, wędlin, parówek, kiełbasek itp.).
 10. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony, jako organizatorzy zastrzegamy sobie do tego pełne prawo.
Bieg na 6 Łap Oddział Elbląg

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Kolejna akcja na pokaz. Weżmiemy zwierzęta z schroniska polansujemy sie i oddamy je spowrotem do klatek.
 • Piękna łąka tam za nimi. Tak w ogóle, proponuję, aby w Elblągu ograniczyć częściowo koszenie trawników miejskich, tylko tam gdzie to konieczne, ale przy ulicach czy chodnikach, nie ma potrzeby. Wystarczyłby pasek 2 m od krawężnika. Dzikie łąki są bardziej odporne na susze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  ekospoko(2024-05-22)
 • Czy aktualne kierownictwo Schroniska nie ma innych sposobów na przyspieszenie adopcji psów i poprawienia ich losu ?
 • @ jak byś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział że akcja "Bieg na 6 łap" właśnie na tym polega żeby wziąć psa, wyprowadzić na spacer i oddać. Dla psa to frajda a dla kogoś możliwość poznania zachowań i tego czy chce psa wziąć do domu czy jednak nie podoła temu wyzwaniu. Moim zdaniem przed adopcją taki spacer powinien być obowiązkowy i nie jeden ale kilka !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  ŻanPolBelmondo(2024-05-22)
 • Czy Kamila S nie ma nic lepszego do roboty, np opieka nad dzieckiem?
Reklama