UWAGA!

Depresja - porozmawiajmy o niej

 

Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech”, Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich Elbląg oraz Odział Dzienny Psychiatryczny i Leczenia Nerwic Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu zapraszają na konferencję szkoleniową pt. „Popatrz na mnie”.

Tematem przewodnim konferencji będą zaburzenia depresyjne, które mogą występować w postaciach typowych (takich jak: smutek, przygnębienie, brak satysfakcji, zobojętnienie) lub nietypowych (np. osłabienie tempa procesów psychicznych i ruchu, zaburzenia snu, lęk, bóle głowy, zaparcia, zmiany masy ciała i inne). Ważne jest, by chory wykazujący niepokojące objawy trafił do lekarza specjalisty, który zdiagnozuje problem.
       Podczas konferencji możesz dowiedzieć się, jak pomóc sobie lub osobie z twojego otoczenia.

 


       Konferencja składa się z części wykładowej, która będzie poświęcona takim zagadnieniom jak m.in. różnice między psychoterapeutą a psychologiem, rola psychoterapii grupowej czy ruch i taniec w leczeniu tzw. „czasu stolikowego”, gdzie pracownicy wyspecjalizowani w dziedzinie psychiatrii, będą odpowiadać na pytania dotyczące pomocy chorym takie jak: gdzie zgłosić się po poradę, czy potrzebne jest skierowanie, jak wygląda terapia w oddziale dziennym lub zamkniętym i inne.
       Serdecznie zapraszamy na konferencję szkoleniową pt. „Popatrz na mnie” poświęconą depresji, która odbędzie się 7 kwietnia w godz. 10 - 14 w auli Ratusza Staromiejskiego w Elblągu, ul. Stary Rynek 25. Wstęp wolny.
      

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama