UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Diagnozowanie wad postawy u dzieci

2017-04-26
18:00
 
Diagnozowanie wad postawy u dzieci

Wady postawy ciała rozwijające się już u najmłodszych dzieci, stanowią problem społeczno-cywilizacyjny. Wczesne wykrycie zmian w obrębie postawy ciała, a zwłaszcza skoliozy, stwarza możliwość skutecznej rehabilitacji i indywidualnej terapii dzieci i młodzieży. Profilaktyka i leczenie tych zmian polega na zastosowaniu indywidualnie dobranych ćwiczeń.

W Elbląskim Centrum Medycznym Lifeclinica wychodzimy naprzeciw potrzebom przede wszystkim dzieci i oferujemy konsultacje przeprowadzane przez profesjonalnych fizjoterapeutów. Konsultacja obejmuje dokładną diagnozę postawy dziecka, przedstawienie wyników badania oraz zaleceń profilaktycznych lub leczniczych, a także m. in. pomoc w doborze wkładek korekcyjnych do butów. Przy skorzystaniu z zaleconej rehabilitacji i wykupieniu pakietów, wykonana diagnoza jest bezpłatna.
       W naszej poradni rehabilitacyjnej planujemy stworzyć 3-4 osobowe grupy dzieci, z którymi będą prowadzone zajęcia rehabilitacyjne. Niewielkie grupy stwarzają możliwość indywidualnego podejścia do każdego z małych pacjentów. Zajęcia ze sprzętem rehabilitacyjnym na sali gimnastycznej będą odbywały się 3 – 4 razy w tygodniu – w zależności od zapotrzebowania. 
       Będzie także możliwość pracy indywidualnej z dzieckiem. Będą to zajęcia realizowane z elementami metody PNF. 
       Na konsultację należy umówić się osobiście w Elbląskim Centrum Medycznym Lifeclinica, przy ul. Węgrowskiej 3, telefonicznie pod nr tel. 55 235 11 94 i tel. 577 400 075 lub mailowo pod adresem: rejestracja@ecm.info.pl
      
       Drogi Rodzicu zadbaj o prawidłową postawę ciała swojego dziecka. Zapraszamy.
      

      
Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica
       ul. Węgrowska 3, 82-300 Elbląg
       tel. 55 235 11 94 lub tel. 577 400 075
       email rejestracja@ecm.info.pl
       www.lifeclinica.com
      
      
---------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl