UWAGA!

Dni otwarte w „dziewiętnastce”

 
Elbląg, Dni otwarte w „dziewiętnastce”
fot. Anna Dembiśka, arch. portEl

W sobotę, 25 lutego godz. 10 Szkoła Podstawowa nr 19 przy ul. Uroczej 4 o otwiera szeroko swe drzwi i zaprasza rodziców wraz z dziećmi, zwłaszcza z tymi, którzy rozpoczną swoją przygodę ze szkołą we wrześniu. Zapraszamy na Uroczą.

Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek – rodzice wraz ze swoimi pociechami będą mieli okazję zwiedzić całą szkołę, wziąć udział w przygotowanych konkursach. Na szkolnych korytarzach będzie można spotkać pokemony.
       Dlaczego warto wybrać dziewiętnastkę spośród innych szkół? Jest tu wysoki poziom nauczania – nacisk na nauczanie przedmiotów ścisłych poprzez doświadczanie, eksperyment i zajęcia praktyczne oraz języki obce. Już od klasy pierwszej wdrażane są nowatorskie narzędzia TOC, rozwijające myślenie krytyczne oraz uczy programowania i kodowania na zajęciach komputerowych. Utworzone zostaną profilowane klasy VII i VIII (matematyczno-fizyczne, biologiczno-chemiczne oraz językowe), ułatwiające lepszy start do szkoły średniej. Szkoła proponuje dodatkowe zajęcia matematyki oraz innych przedmiotów na życzenie rodziców, współpracuje ze szkołami z Hiszpanii i Francji, wzbogacając wiedzę na temat innych kultur poprzez wyjazdy uczniów.
       „Dziewiętnastka” zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dziennik elektroniczny dla rodzica, szeroki wachlarz dodatkowych zajęć edukacyjnych. Ponadto - monitoring wizyjny na terenie szkoły, bezpieczeństwo, dzięki kartom magnetycznym, kluczyk do indywidualnej szafki w szatni. Szkoła zapewnia również opiekę pedagoga, psychologa i logopedy, opiekę świetlicową w godz. 6:30 - 18, obiady dwudaniowe oraz nowoczesny sprzęt multimedialny w każdej sali. W ramach zajęć z wychowania fizycznego uczniowie odbywają zajęcia na lodzie oraz basenie. Do dyspozycji są dwie sale gimnastyczne, halę sportową do gry w tenisa ziemnego oraz nowoczesny plac zabaw.
      
Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama