UWAGA!

Dni województwa w Rosji

W maju w obwodzie kaliningradzkim obchodzone będą Dni Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych z Kaliningradu zapraszają organizacje pozarządowe do udziału w tej imprezie.

Od 12 do 13 maja pod hasłem Warmia i Mazury odbywać się będą I Dni Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Obwodzie Kaliningradzkim. Na program dwudniowej imprezy złożą się: prezentacja regionu na stoiskach branżowych, seminaria, występy zespołów artystycznych, prezentacja kuchni polskiej.
     Uczestnicy będą mieli możliwość promocji swoich inicjatyw i osiągnięć, nawiązania kontaktów z organizacjami rosyjskimi oraz zapoczątkowania partnerstwa. Spotkanie będzie również dobrą okazją do zaprezentowania swoich pomysłów na współpracę, być może pojawią się wstępne idee wspólnych przedsięwzięć.
     Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zachęca lokalne organizacje pozarządowe do udziału w tej imprezie. Transport, obiad oraz stoisko są bezpłatne. Chętni powinni przesłać zgłoszenia do 25 kwietnia listownie na adres: Biuro Współpracy Zagranicznej ESWIP, ul. Zw. Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg lub faksem (055) 235-33-88. Formularze są dostępne na stronach internetowych: www.fps.elblag.pl/content/pl/ankieta.doc oraz
     www.fps.elblag.pl/content/pl/ankietawizowa.doc. O udziale w imprezie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizacja wydelegować może na imprezę jednego przedstawiciela.
     Wszelkich informacji dotyczących wyjazdu, spraw wizowych udziela Elena Sokołowska, tel. (055) 235-33-88, elesok@wp.pl.
     Organizatorami I Dni Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Obwodzie Kaliningradzkim są: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Inturist - Kaliningrad.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama