UWAGA!

"Domino" w Rosji

 Elbląg, "Domino" w Rosji

W niedzielę, 5 września do Rosji wyjechała kilkunastoosobowa grupa terapeutów, pedagogów i instruktorów z województwa warmińsko-mazurskiego oraz z Niemiec w ramach projektu "Domino".

"Domino" to projekt, w którym uczestniczą specjaliści z Polski, Niemiec i Rosji zajmujący się na co dzień pracą z osobami niepełnosprawnymi. Posługują się w niej arteterapią, a więc terapią poprzez sztukę. Przez kilka najbliższych dni wspólnie z instruktorami z Zielenogradska i Kaliningradu uczestniczyć będą w warsztatach arteterapeutycznych. Odwiedzą, m.in. szkołę dla dzieci niesłyszących, Centrum Wsparcia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz organizacje pracujące z osobami niepełnosprawnymi.
       Projekt realizowany jest w ramach programu Partnerstwo Inicjatyw Społecznych przez partnerskie organizacje: Ohne Barrieren z Rostocku, Ruczejok z Zielenogradska i Stowarzyszenie Kulturalne Viva art. z Elbląga oraz CSE „Światowid“, uzyskał dofinansowanie z Fundacji im. Stefana Batorego oraz Robert Bosch Stiftung.
      
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama