[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dotacja na Ekoludka dla naszych harcerzy

Zakończył się konkurs na wykonywanie zadań publicznych Samorządu Województwa z zakresu ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Z przeznaczonych na ten cel 100 tys. zł część przypadła Hufcowi Elbląg na tworzenie programu edukacji ekologicznej dla dzieci i młodzieży.

Do tegorocznej edycji konkursu na wykonywanie zadań publicznych Samorządu Województwa z zakresu ekologii i ochrony dziedzictwa przyrodniczego wpłynęło 21 ofert, z których 11 uzyskało pozytywną ocenę komisji konkursowej. Działania wybrane do realizacji swoim zakresem obejmują edukację ekologiczną i działania promocyjne, ochronę przyrody oraz monitoring.
       Spośród 11 wybranych projektów działań aż cztery realizowane będą przez harcerzy. Związek Harcerstwa Polskiego Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Perkoz” w Waszecie otrzymał dotację w wysokości 6 989 zł na „Wzbogacenie programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży z terenu województwa warmińsko-mazurskiego w Terenowej Bazie Edukacji Ekologicznej Perkoz poprzez urządzenie lapidarium”. Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Warmińsko-Mazurska, Hufiec Węgorzewo otrzymał dotację w wysokości 6 500 zł na „XII Manewry harcerskie – EKO ’2010” a Hufiec Ostróda – 8 492 zł – na działalność edukacyjno-promocyjną „Zielony kierunek” Centrum Edukacji Ekologicznej „Natura”.
       Harcerze z Hufca Elbląg otrzymali dotację 9 tys. zł na tworzenie programu edukacji ekologicznej dla dzieci i młodzieży „Ekoludek w akcji”, który przyczyni się do popularyzowania zachowań proekologicznych w naszym mieście.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama