UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dowiedz się jak i stwórz organizację

 
Elbląg, Dowiedz się jak i stwórz organizację

Osoby, które zastanawiają się nad pracą, która jednocześnie umożliwi im wypełnianie określonej misji, Stowarzyszenie ESWIP zaprasza na bezpłatne szkolenie w dniach 23-24 listopada.

Obszar działania organizacji pozarządowych jest bardzo szeroki. Pomysły na ich tworzenie zaczynają się od tych, związanych z działalnością hobbystyczną, kulturalną, edukacyjną czy sportową, aż po obszary trudniejsze, takie jak pomoc społeczna czy aktywizacja zawodowa.
      
       Podczas szkolenia trener – Bartłomiej Głuszak – przybliży uczestnikom, jak rozpocząć działalność społeczną, jakie są różnice między fundacją i stowarzyszeniem, która forma jest bardziej korzystna, a także jakie prawa i obowiązki przybędą założycielom po zarejestrowaniu organizacji.
      
       Szkolenie skierowane jest do osób i grup inicjatywnych z powiatów: elbląskiego ziemskiego i grodzkiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego, które zmierzają do założenia organizacji pozarządowej oraz osób zainteresowanych działalnością w trzecim sektorze.
      
       Osobom zakwalifikowanym organizator zapewni materiały szkoleniowe oraz pokryje koszty noclegu i wyżywienia w Hotelu Miłomłyn Zdrój. Dojazd na koszt własny.
      
       Zgłoszenia oraz deklaracje uczestnictwa w projekcie można wysyłać do 21 listopada na adres s.brynda@eswip.pl, faksem pod numer 55 236 27 16 lub dostarczyć do biura Stowarzyszenia ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg. Dokumenty są do pobrania na stronie www.owies.org.pl.
      
      
Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie ESWIP. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Sandra Brynda, Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • No i proszę jest zdecydowany postęp, ,są już środki na hotele. .. Super a coś w sprawie poręczeń dla niezamożnych wiadomo może ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mariusz Lewandowski(2012-11-20)
 • Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Interesów Prezesa stworzyło Ogólnie Wyłącznie Intratne Etaty Swoim pracownikom i z braku kolejnych naiwnych aktywizuje się przez wspieranie hotelarstwa. Szkoda bo milczenia naie zawsze jest złotem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Mariusz Lewandowski(2012-11-20)
Reklama