UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dowiedz się więcej o spółdzielniach socjalnych

 
Elbląg, Dowiedz się więcej o spółdzielniach socjalnych

Dla osób zainteresowanych założeniem przedsiębiorstwa w formie spółdzielni socjalnej Stowarzyszenie ESWIP organizuje dwudniowe szkolenie (22-23 marca, ul. Związku Jaszczurczego 17).

Temat spółdzielni socjalnych od dłuższego czasu przewija się w naszym środowisku. Nieustannie trwają dywagacje nad tym, czy ta forma działalności rzeczywiście może być szansą dla osób bezrobotnych. Każdego, kto ma pomysł na działalność i chciałby podjąć zatrudnienie, ESWIP zaprasza do zgłoszenia swojego udziału w szkoleniu. Spotkanie ze specjalistą w tej tematyce pozwoli dokładnie rozeznać możliwości tej formy zatrudnienia.
       Program oraz formularz zgłoszeniowy na szkolenie dostępne są na stronie www.owies.org.pl. Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są do 16 marca w biurze Stowarzyszenia ESWIP, ul. Związku Jaszczurczego 17, drogą mailową (j.ocalewicz@eswip.pl) lub faksem (55 235 33 88). Osobą kontaktową w sprawach dotyczących oferty jest specjalista ds. informacji i promocji OWIES – Justyna Ocalewicz. Szczegółowe informacje można uzyskać w Infopunkcie OWIES: ul. Związku Jaszczurczego 17, tel. 55 236 27 16.
      
       Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „OWIES – Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
      
      
Stowarzyszenie ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama