UWAGA!

Druga edycja koncertu "Dobro wraca"

 Elbląg, Druga edycja koncertu "Dobro wraca"
Fot. nadesłana

W minioną niedzielę (19 lutego), w gościnnych progach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu odbyła się druga edycja koncertu pod nazwą "Dobro wraca" zorganizowanego przez Elbląski Klub Rotary. Zobacz więcej zdjęć.

Koncert w którym wystąpiła młodzież ZPSM został wzbogacony o loterię fantową i mini aukcję obrazów. I tak jak koncert ubiegłoroczny zakończył się sukcesem. Pełna widownia oklaskiwała młodych elbląskich artystów, jednocześnie poprzez swój udział w aukcji i loterii zapewniła środki finansowe na działalność charytatywną Elbląskiego Klubu Rotary.

Jak powiedział Prezydent Klubu Zbigniew Dembiński w tym roku, podobnie jak w poprzednim, głównym celem działalności EKR jest dalsza pomoc będącej w potrzebie Ukrainie oraz wspomaganie osób z naszego miasta wymagających kosztownych i długotrwałych rehabilitacji.

Rotarianie z Elbląskiego Klubu Rotary nie zapominają również o młodzieży z ZPSM, z której samorządem od kilku lat współpracują. Cała ta działalność jest możliwa dzięki ofiarności Elblążan, sympatyków klubu, biorących liczny udział w jego akcjach.

Wszystkim ludziom, którym jest bliskie dobro drugiego człowieka serdecznie dziękujemy i zapraszamy na wiosenną akcję sadzenia lasu.

Dobro wraca - do zobaczenia na kolejnych spotkaniach

Elbląski Klub Rotary

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama