UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Drzwi Otwarte w DPS przy ul. Kasprzaka

Elbląg, Zajączek w DPS.
Zajączek w DPS.

W ramach XX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie przy ul. Kasprzaka 10 oraz Dyrekcja Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 przy ul. Kopernika 27 zapraszają w czwartek 24 maja o godz. 9 na Dzień Otwarty w DPS.

W programie spotkania prezentacja „Wielospecjalistycznej terapii dzieci niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu głębokim”, a także: prezentacja i omówienie funkcjonowania DPS (dyrektor Halina Rydzy), indywidualne zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, stymulacja polisensoryczna w Sali Doświadczania Świata, zajęcia logopedyczne, kynoterapia, zajęcia rehabilitacyjne, zespołowe zajęcia muzyczne, słodki poczęstunek.
      
      
      
Anna Hatle-Tafelska, koordynator ds. kontaktów z mediami
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama