UWAGA!

Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 6

 Elbląg, Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 6

W środę, 27 kwietnia o godz. 11 Gimnazjum nr 6 zaprasza uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami na coroczne Drzwi Otwarte. Rodzice wraz ze swoimi pociechami również będą mogli skorzystać z Drzwi Otwartychw w czwartek, 28 kwietnia o godz.17.

Szkoła od szeregu lat prowadzi m. in. edukację w klasach integracyjnych, a jej infrastruktura jest dostosowana do ich potrzeb. Podczas organizowanych przez szkołę „Drzwi Otwartych” będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną i poza edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2016/17. Zainteresowani kandydaci będą mogli poznać przyszłych wychowawców i kadrę pedagogiczną placówki, zapoznać się z obiektem i porozmawiać z uczniami klas starszych. Dla odwiedzających nas uczniów klas szóstych przygotowaliśmy prezentację planowanych klas, zapoznanie z nowymi zasadami rekrutacji ,spacer po szkole, gdzie udostępnione będą gabinety oraz szereg niespodzianek.
       Na przyszłych gimnazjalistów czekamy w środę, 27 kwietnia od godz. 11 oraz w czwartek, 28 kwietnia o godz.17 w budynku szkoły przy ulicy Rawskiej 3. Zapraszamy!
      
Gimnazjum nr 6 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama